Burcu Coşkun yeni görevinde, Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde 17 ülkede, Bosch markalarının kurumsal itibar yönetimi ve tüm kurumsal iletişim süreçlerinin yanı sıra kamu, sektörel dernek ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilerden sorumlu olacak.

Burcu Coşkun kimdir?

2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olan Burcu Coşkun, Boğaziçi Üniversite’sinden ve European University College Brussels’dan Avrupa İşletme Yüksek Lisans derecelerine sahip. 

İş hayatına Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nda başlayan Coşkun, 12 yıl boyunca görev yaptığı Coca-Cola İçecek’in faaliyet gösterdiği 10 ülkede Grup Kurumsal İlişkiler ve Sürdürülebilirlik Müdürü olarak şirketin kamu ilişkileri ve sürdürülebilirlik süreçlerine liderlik etti.

Bosch Güç Çözümleri Fabrikası’nda yeni atama Bosch Güç Çözümleri Fabrikası’nda yeni atama

2019-2021 yılları arasında Meşrubatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, 2016-2021 yılları arasında Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ve DEİK Türkiye - Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan İş Konseyleri Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Coşkun, 2021 yılından bu yana PwC Türkiye’de Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapıyordu.

Editör: Rezzan Alavant