Selenia motor yağları, otuz yılı aşkın teknik birikim ve otomotiv deneyimiyle motorun kritik parçalarını korumak ve optimize etmek için tasarlandı...

Selenia'nın motor yağları yelpazesi, üstün performans ve üstün koruma sunmak için kritik motor parçalarına özen gösteriyor. Ayrıca daha iyi yakıt verimliliği, üstün termal kontrol ve sürtünmede azalma sağlıyor. Selenia ile müşteriler güvenle sürüşlerine devam edebilir, tutkularının peşinden gidebilir ve daha da fazla anı biriktirebilirler.

EMEA Pazarlama Direktörü Jose Eliseo Abascal Di Giulio, şunları söylüyor: "Birçok sürücü için araçları bir otomobilden daha fazlasını simgeliyor. Bu onların tutkusu, araçlarını kalpten seviyor. Bu tutkuyu korumak için Selenia motor yağlarını geliştirdik. Motorun hareketli her parçasına özen göstererek, sürücülerin hem maksimum motor korumasından hem de optimum performanstan yararlanmasını sağlayacak, böylece yollarda özgürce sürüşün keyfini ve güvenini yaşayabilecekler."

Türkiye otomotiv sanayisine yön veren OSD'ye hibe desteği Türkiye otomotiv sanayisine yön veren OSD'ye hibe desteği

Selenia ürün yelpazesi, yüksek performanslı motorlar için tasarlanmış Selenia Racing, Selenia Perform ve Selenia Perform CP Plus'tan oluşuyor.

Selenia Racing 10W-60, dünyanın en etkileyici uluslararası yarış pistlerinde geliştirildi ve özellikle yüksek güç ve yüksek performans özelliklerine sahip binek otomobiller için tasarlandı. Buna yakıt enjeksiyonu, çoklu valfler, turbo veya süper şarj cihazları ile donatılmış otomobiller de dahil ki bunların hepsi zorlu koşullar altında çalışmak için tasarlanan araçlar. Selenia Racing aynı zamanda pist veya yol rallisi için de mükemmel bir çözüm ve hıza ihtiyaç duyan sürücüler için ideal.

Selenia Perform 5W-30 serisi binek araçlar düşünülerek geliştirilmiş olsa da turbo şarjlı, benzinli ve dizel motorlar için de uygun oluşuyla öne çıkıyor. Özel üretim tekniği, yüksek egzoz verimliliğini korumak için düşük küllü yağlayıcı teknolojisi ile motorun kritik parçaları için maksimum koruma sağlamak üzere tasarlandı.

Selenia serisinin zirvesinde yer alan ürün de Selenia Perform CP Plus 0W-20 adını taşıyor. Hem benzinli hem de dizel motorlar için aşınmaya karşı yüksek ve olağanüstü koruma sağlayan bu ürün, aynı zamanda olağanüstü yakıt ekonomisi sunuyor. Bu motor yağı, egzoz gazını son işlemlerle uyumlu hale getirmek ve aracın ömrü boyunca verimliliğin korunmasını sağlamak için Low SAPS teknolojisini kullanıyor.