Chery Grubu çatısı altında yer alan OMODA, 2023 yılını 147 bin adedin üzerinde ihracatla geride bıraktı. Gerçekleştirdiği konferans, kullanıcı tanıtımları ve yarışmalarla marka bilinirliğini artırmaya devam eden OMODA, yeni enerji temelli yaklaşımını, tamamen elektrikli ilk modeli OMODA E5’i pazara sunarak hızlandırdı.

Yeni modelle ürün çeşitliliğini tamamlayan OMODA, “Otomobillerden daha fazlası” kavramını vurgulayan bir kullanıcı ekosistemi oluşturdu ve küresel varlığıyla genişletme adına önemli bir adım daha attı. OMODA, yoğun çalışmaları ve küresel stratejisinin güçlenmesi sayesinde 2023 yılında küresel pazarda kayda değer bir başarı elde etti. 2024’te ürün gamını daha da genişletmeye hazırlanan OMODA, küresel kullanıcılarla iş birliği içinde marka ekosistemini geliştirecek. Yeni bir bakış açısıyla çalışmalarına aralıksız devam eden OMODA, küresel otomotiv pazarının kaliteli gelişimine daha fazla katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Chery Modellerinde Sıfır Faizli Finansman Seçenekleri! Chery Modellerinde Sıfır Faizli Finansman Seçenekleri!

Çinli otomotiv devi Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan markası OMODA, başarılı bir yılı geride bıraktı. Nisan ayında gerçekleştirilen OMODA E5 küresel marka lansmanıyla dikkatleri üzerine çeken marka, stratejik adımlarıyla son derece rekabetçi hale gelen otomotiv pazarında önemli bir başarıma imza attı. 2023 yılını kümülatif ihracatta 147 bin adedin üzerinde satışla tamamlayan OMODA, yılın son ayında gerçekleştirdiği 13 bin 677 adetlik ihracatla aylık yüzde 12,6’lık bir büyüme kaydetti. 
15 pazara birden giriş yaptı!
Elektrikliye geçiş yolculuğuna çıkan marka, OMODA C5 ile küresel crossover SUV pazarına giriş yaptı. Bu girişimle marka Orta ve Güney Amerika ile Güneydoğu Asya'da yüksek potansiyele sahip 15 pazarda yerini almış oldu. OMODA E5 ise, nisan ayındaki küresel marka lansman etkinliğinde düşük karbonlu ve çevre dostu ulaşımı teşvik etmek üzere en güncel yeni enerji teknolojisini bir araya getirerek tanıtıldı. 
 

Editör: Abdullah KURTAY