Citroën dünyasının hayata konfor ve renk katan otomobilleri, eylül ayında da sunulan avantajlı kampanyalarla sonbaharda yeni bir SUV otomobil sahibi olmak isteyen kullanıcıları bekliyor.

citroen kampanya_1Güçlü görünümü, çok yönlülüğü, sürüş güvenliği ve konforunu destekleyen gelişmiş teknolojileriyle, segmentinin en geniş iç mekânıyla birlikte en iyi arka koltuk ve baş mesafesine sahip 2022 model Citroën C3 Aircross SUV ise 80 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı veya 120 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi ve 30 bin TL takas desteği seçeneğiyle 612 bin TL’den başlayan fiyatlarla eylül ayında yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Konfor, tasarım ve işlevselliği bir arada sunan 2022 model yeni Citroën C5 Aircross SUV model ailesi ise 170 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı veya 240 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi ve 40 bin TL takas desteği seçeneğiyle 935 bin TL’den başlayan fiyatlarla Citroën showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. 

citroen kampanya_2Dinamik, güçlü, modern ve konforlu SUV Citroën C5 Aircross!

Citroën C5 Aircross SUV yollara çıktığı ilk günden bu yana 85 ülkede satışa sunulurken, ülkemizde de oldukça yüksek satış adetlerine ulaşmayı başardı. Daha modern ve güçlü bir tasarıma kavuşan yeni C5 Aircross SUV, yuvarlatılmış hatların yerini daha keskin hatlara bırakan Citroën’in yeni tasarım dilini benimsiyor. Ön bölüm, daha dikey ve modern olacak şekilde yeniden yorumlanırken bu yaklaşım otomobilin karakterini daha da güçlendirdi.

Keskin hatlar ve kademeli dikey yapı yeni C5 Aircross SUV’un yolda daha güçlü bir duruş sergilemesini sağlamış. Yeni C5 Aircross SUV, yüksekte konumlandırılan yatay motor kaputu, yandaki krom C imzası, 360° cam alanların etkisiyle havada süzülüyor gibi görünen tavan ile kendine özgü bir duruş ortaya koyuyor. Yeni C5 Aircross SUV, 230 mm yerden yüksekliği, 720 mm’lik lastik çapları, tavan rayları ve Airbump® ile güven veren SUV özellikleri sergilerken yola hakim sürüş pozisyonu SUV sürüş hissini tamamlıyor.

Nissan Türkiye, kampanyalarına devam ediyor Nissan Türkiye, kampanyalarına devam ediyor

Dış tasarımı daha lüks ve çekici hale getirme hamlesinin ardından, yeni C5 Aircross SUV’un iç tasarımına da daha dinamik ve rafine bir görünüm kazandırıldı. Yola hakim yüksek sürüş pozisyonu, kalite algısı iyileştirilen malzemeler kadar ergonomik ve pratik ara yüzler yeni Citroën C5 Aircross SUV’u rakiplerinden ayırıyor. 130 HP gücündeki tutumluluk ustası 1.5 litrelik BlueHDi dizel ve performans ile düşük yakıt tüketimini bir arada sunan 180 HP’lik 1.6 litrelik PureTech motor seçenekleriyle satışa sunulan yeni Citroën C5 Aircross SUV’un her iki motor seçeneğinde de EAT8 8 ileri otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor.