Yeni Mercedes-Benz Sprinter, Türkiye'de satışa sunuldu. Yeni Mercedes-Benz Sprinter, Türkiye'de satışa sunuldu.

Yeni SpaceTourer, Citroën'in içinde olmaktan mutluluk duyulan, çok yönlü kullanım sunan ferah otomobiller geliştirme konusundaki uzmanlığını yansıtıyor. Yoğun ve çok yönlü yaşamı kolaylaştıran, üstün konfor ve akıllı tasarım sunan Citroën, marka değerine sadık modellerle bunu sunuyor.

Yeni SpaceTourer’ın, Citroën’in marka kimliğiyle uyumlu yeni tasarımı daha modern ve güçlü bir görünümü de beraberinde getiriyor. Yeni modelde yoğun yaşam tarzına sahip kullanıcılar veya transfer hizmeti veren işletme sahiplerinin günlük yaşamını kolaylaştırmak üzere tasarlandı.

Ön konsol, yeni 10 inçlik dokunmatik ekran ile ileri teknoloji vurgusu yaparken, optimize edilen depolama alanları kullanım kolaylığı sağlıyor. SpaceTourer’ın yeni bilgi-eğlence ve bağlantı çözümleri ise çağın gereklerini fazlasıyla yerine getiriyor. Yeni bilgi-eğlence sistemindeki tüm medya uygulamaları sezgisel bir kullanım sunarken kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto bağlantısı ile kablosuz akıllı telefon şarj işlevi kabin içi deneyimi daha da ileriye taşıyor.

Yeni SpaceTourer, 8 ileri otomatik şanzımanla birlikte güçlü ve verimli 180 HP BlueHDi dizel motorla da tercih edilebiliyor. Bu da kullanıcıların günlük gereksinimlerine en iyi şekilde cevap verirken, 9 kişiye kadar konforlu bir yolculuk sunuyor ve birden fazla oturma konfigürasyonuna imkân tanıyor. Böylece ister işiniz için, ister bireysel kullanım için olsun, modern yapısıyla farklı gereksinimlere cevap veriyor.

Editör: Rezzan Alavant