Dacia, kullanıcı odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için yeni uygulamalarını sürdürüyor. Mayıs ayı itibarıyla tüm modelleri için toplamda 5 yıl garanti sunan Dacia, 3 yıl üretici garantisinin yanında +2yıl uzatılmış garantiyle, risklere karşı güvence sağlıyor.dacia jogger-3

Yüzde Yüz Elektrikli Dacia Spring Türkiye'de Yüzde Yüz Elektrikli Dacia Spring Türkiye'de

Dacia Yetkili Satıcıları, 3 yıl üretici garantisi kapsamında üretim ve montaj ile ilgili tüm sorunlar için ücretsiz olarak servis hizmeti sunuyor ve kullanıcılar orijinal parçalarla yüksek kaliteli onarım avantajından yararlanılabiliyor.

Üretici garantisine ek olarak Dacia, kullanıcıların araçlarını yıllar boyunca güvenle kullanmalarını sağlayacak +2 yıl uzatılmış garanti hizmeti de sunuyor. Bu hizmet sayesinde toplamda 5 yıl boyunca, üretici garantisi kapsamında yer alan arızalar için, aracın mekanik, elektronik ve elektrikli parçalarının değişim ve onarım avantajından yararlanılabiliyor. Ayrıca bu durumlarda 365 gün 24 saat çekici hizmeti de alınabiliyor. Uzatılmış garantiyle birlikte, tüm Türkiye'de Dacia profesyonellerinden garanti hizmeti alma imkânı sunuluyor.

Elektrikli Dacia Spring Türkiye'ye ne zaman gelecek! Elektrikli Dacia Spring Türkiye'ye ne zaman gelecek!
Dacia, Avrupa'da rekor pazar payına ulaştı Dacia, Avrupa'da rekor pazar payına ulaştı
7 kişilik Dacia Jogger, Türkiye’de! 7 kişilik Dacia Jogger, Türkiye’de!