Yeni Marka Kasko Sigortaları ile Anadolu Sigorta, anlaşmalı yetkili servis istasyonlarından faydalanan araç sahiplerine bir dizi ayrıcalık tanıyor.

Anadolu Sigorta, "Fiat Kasko Sigortası", "Jeep Kasko Sigortası" ve "Alfa Romeo Kasko Sigortası" ile Fiat, Jeep ve Alfa Romeo markalı araç sahiplerine yeni avantajlar sunuyor. Araç sahipleri, ilgili markaların yetkili servislerinde Anadolu Sigorta poliçesi avantajlarını yaşarken, 7 gün/24 saat hizmet veren asistans hizmetleri gibi birçok ayrıcalıktan da faydalanabiliyor. Fiat Kasko Sigortası, Jeep Kasko Sigortası ve Alfa Romeo Kasko Sigortası, "Genişletilmiş Kasko" teminatlarını ve benzersiz avantajları tek bir poliçede birleştiriyor.

Fiat, Jeep ve Alfa Romeo Marka Kasko ürünleri, kasko kapsamına giren tüm risklere karşı kullanıcılara ayrıcalıklar sunuyor. Hasar durumunda, markaların yetkili servislerinde belirlenen tutar kadar ekspertiz olmaksızın onarım yapılabiliyor. 

49. OYDER Bölge Diyalog Toplantısı Bursa’da gerçekleşti 49. OYDER Bölge Diyalog Toplantısı Bursa’da gerçekleşti

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, konuyla ilgili olarak: “Yıllar önce hayata geçirdiğimiz Marka Kasko ürünlerimize yeni markalar ekleyerek araç sahiplerine birçok ayrıcalık ve avantaj sunuyoruz. Fiat Kasko, Jeep Kasko ve Alfa Romeo Kasko ürünlerimiz ile müşterilerimiz, her türlü hasar hizmetini markaların yetkili servisleri çatısı altında, yalnızca orijinal parçalar kullanılarak, konusunda eğitimli ve uzman teknisyenler tarafından tam ve eksiksiz olarak alabiliyorlar” dedi.

Editör: Rezzan Alavant