• USD 31,43
  • EUR 34,03
  • ALTIN 2.062,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Elektrikli Haberleri

elektrikli haberleri ve güncel elektrikli gelişmeleri, elektrikli ile ilgili tüm video, elektrikli fotoğrafları ve elektrikli haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Ticari Araçlar

Elektrikli araç ailesiyle büyük beğeni toplayan Otokar, İtalya'dan 29 adet elektrikli e-Centro mikrobüs siparişi aldı.

GÜNCEL

Stellantis, batarya elektrikli araç teknolojisini ve 2038 yılına kadar 0 karbonlu bir şirket olmaya yönelik Dare Forward 2030 stratejik planını...

OTOMOTİV DÜNYASI

Toyota, Japonca’da “iç yüzünü anlamak” şeklinde ifade edilen Kenshiki Forum’da en yeni elektrikli konseptlerini, teknolojilerini ve yeniliklerini paylaştı.

GÜNCEL

Nissan Qashqai, JUKE ve LEAF'in tamamen elektrikli versiyonları üretilecek. Batarya üretimi ve altyapısı için üç modele 3 milyar sterlin yatırım...

SEKTÖR

Stellantis, yılın ilk 10 ayında %18,8 pazar payı elde ederek Avrupa (AB29) toplam pazar satış sıralamasında ikinciliğini sağlamlaştırdı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Otomotiv bilgi platformlarından Marklines’ın açıkladığı verilere göre MG4 Electric, ilk 9 aylık dönemde 51 bin 660 adetlik satış rakamına ulaştı.

SEKTÖR

Yeni Peugeot E-Rifter, 320 km’ye ulaşan elektrikli sürüş menzili ile elektrikli hafif ticari araç pazarının yeni oyuncusu.

Ticari Araçlar

PEUGEOT; E-PARTNER, E-EXPERT ve E-BOXER ile tüm ürün gamına eş zamanlı olarak tamamen elektrikli modellerini ekledi.

SEKTÖR

Nissan, Japonya Otomobil Fuarı öncesinde, bir dizi tamamen elektrikli konsept araç tanıtıyor. Bunlardan ilki Nissan Hyper Urban Crossover konsepti olacak.

GÜNCEL

Opel, dikkat çekici batarya elektrikli crossover yeni Opel Experimental konsepti ile geleceğe dair bakış açısını gözler önüne seriyor.

AUDI

Audi çalışanlar, 1971'de üretilen bir NSU Prinz 4L‘i, Audi e-tron ve Audi Q7 TFSI e quattro bileşenlerini kullanan bir güç-aktarma...

Lexus

Lexus, yeni RZ modelinde tam elektrikli araçların getirdiği tasarım özgürlüğünü kullanarak konvansiyonel araçlardan farklı görünen bir model ortaya çıkardı.