• USD 31,41
  • EUR 34,05
  • ALTIN 2.058,13
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Ihracat Haberleri

ihracat haberleri ve güncel ihracat gelişmeleri, ihracat ile ilgili tüm video, ihracat fotoğrafları ve ihracat haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği verilerine göre Türkiye otomotiv sektörünün kasım ihracatı yüzde 10,4 artış ile 3 milyar 172 milyon...

SEKTÖR

Prometeon Türkiye, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB) düzenlediği “İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni”nde Altın İhracatçı Ödülü kazandı.

SEKTÖR

Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) 2023'ün ilk 5 aylık verilerini açıkladı. Mayıs sonu itibarıyla üretimde % 20, ihracatta % 9, pazarda...

Ticari Araçlar

Avrupa’nın en çok satılan elektrikli minibüsü e-JEST ile Avrupa’da pazar liderliğini sürdüren Karsan, Kuzey Amerika pazarındaki varlığını hızla artırıyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Türkiye otomotiv sanayiinin çatı kuruluşu olan OSD, 2023 yılının Ocak ayına ait üretim ve ihracat adetleri ile pazar verilerini açıkladı.

GÜNCEL

Karsan, İtalya’nın Bolonya şehrinin toplu taşıma sistemlerinin 18 metrelik elektrikli otobüs ihalesini e-ATA modeli ile kazandı.

SEKTÖR

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kendi tasarımı ve üretimi otobüslerle ihracat pazarlarında büyümeye devam ediyor.

SEKTÖR

Türkiye otomotiv sanayiine yön veren Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Ocak-Haziran dönemine ait üretim ve ihracat adetleri ile pazar verilerini açıkladı.

Renault

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından açıklanan “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Listesi”nde Oyak Renault, ihracatın şampiyonları arasında ilk 10’da.

SEKTÖR

Otomotiv Sanayii Derneği, 2022’nin İlk 5 Aylık Verilerini Açıkladı! Ocak-Mayıs Döneminde Üretim Yüzde 4, İhracat Yüzde 3 Azaldı!

OTOMOTİV DÜNYASI

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar'a Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği "İhracatın Şampiyonları" ödülü