• USD 31,41
  • EUR 34,05
  • ALTIN 2.058,13
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Karavan Haberleri

Karavan haberleri ve güncel Karavan gelişmeleri, Karavan ile ilgili tüm video, Karavan fotoğrafları ve Karavan haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan KARAVANİST 2024, karavan ve doğa tutkunlarını bir araya getirecek.

GÜNCEL

Yeni tatil anlayışının merkezindeki karavan tatili kışın da yapılabilmesiyle tatilcilerin gözdesi... İşte karavancılar için kış rotası önerileri.

SEKTÖR

Doğaseverlerin buluşma noktası olan TTI Outdoor 3. Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı 7 Aralık'ta başlıyor..

OTOMOTİV DÜNYASI

Yeni karavan modellerinin görücüye çıktığı Karavan Show Eurasia 27 Eylül itibari ile İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

GÜNCEL

Karavan tutkunlarının ve doğaseverlerin gözdesi haline gelen İstanbul Karavan Festivali’nin 4’üncüsü, 6-7-8 Ekim 2023 tarihlerinde Kilyos’ta düzenlenecek. 

Citroen

Citroen, dünyanın önde gelen karavan etkinliklerinden biri olan Düsseldorf Karavan Fuarı’nda, Type Holidays ismindeki aracını tanıttı.

GÜNCEL

arabam.com’un son araştırması, daha ekonomik olması nedeniyle tatilde konaklama için karavana yönelme eğilimindeki artışı rakamlarla ortaya koydu.

SEKTÖR

Karavan, kamp ve doğa tutkunlarının heyecanla beklediği Karavanist ve Outdoorist Fuarları, 7-15 Ocak'ta İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Citroen

Outdoor Awards'daki Karavan Modelleri/Motokaravan Kategorisi’nde büyük ödülü Citroen Jumper Karavan modeli kazandı.