Birleşik Fuar A.Ş. (BİFAŞ) tarafından 2'ncisi gerçekleştirilen eş zamanlı fuarlar, beş gün boyunca geniş katılımcı yelpazesi ile turizm profesyonellerine, seyahat ve doğaseverlere son teknolojik ürünleri sunacak.

karavan showAvrupa, Orta Doğu, Amerika ve Kuzey Afrika başta olmak üzere profesyonel alıcıların ağırlanacağı Tiny Home Show (Modüler, Mobil, Prefabrik Ev ve Yapıları) ile Karavan Show Eurasia (Kamp, Karavan Ve Ekipmanları Alternatif Turizm Fuarı) fuarlarına, 50 hedef ülke ve bölgeden 40 bini aşkın katılımcının ziyareti bekleniyor. çekme karavan

Ford Otosan atık bataryaları geri kazandıracak Ford Otosan atık bataryaları geri kazandıracak

“Fuar uluslararası unvana sahip oldu”

Fuarın açılışında konuşan BİFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural, 1 Ekim'e kadar kapıları açık olacak Karavan Show Eurasia ve Tiny Home Show Fuarları’ nın, hem minimal yaşam konsepti hem de karavan tatilciliği konusunda turizm profesyonellerine geniş bir konsept sunacağını söyledi.

karavan iç görünümVural; “Karavan ve Tiny House hayatı, son dönemlerde adeta bir yaşam felsefesi haline geldi. Bu kapsamda BİFAŞ Fuarcılık olarak doğal yaşam hayatını yaşamak isteyen herkese büyük bir organizasyon sunuyoruz. Karavan Show Eurasia artık uluslararası fuarlar statüsüne girdi. Yabancı alım heyetleri ile sektöre bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz. Gelecek yıl, fuarın daha da büyük bir alana taşıyacağız. Fuarın oluşumunda ve tanıtılmasında destek olan tüm sektör paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Editör: Rezzan Alavant