• USD 31,33
  • EUR 34,04
  • ALTIN 2.055,21
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.799

Karsan Haberleri

Karsan haberleri ve güncel Karsan gelişmeleri, Karsan ile ilgili tüm video, Karsan fotoğrafları ve Karsan haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Ticari Araçlar

Avrupa’da elektrikli ve otonom toplu ulaşımın dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, Kuzey Amerika’nın ardından şimdi de Japonya pazarında hizmete başlıyor.

Ticari Araçlar

Karsan, geçen yıl İtalya’da TPER’den aldığı 24’ü kesin 7’si opsiyonel e-ATA siparişlerinin ilk araçlarını bölgeye teslim etti.

Ticari Araçlar

Karsan Otonom e-ATAK, Busworld Digital Awards’ta Digitally Enhanced Driving kategorisinde ödüle layık görüldü.

Ticari Araçlar

Kanada pazarına, ülkedeki distribütörü Damera ile yılbaşında giriş yapan Karsan, iş ortağı ile Amerika pazarı için de anlaşmaya vardı.

Ticari Araçlar

Türk otomotiv sanayi, kadın istihdamını artırmaya devam ediyor. Karsan da kadın istihdamını 4 kat artırarak sektörün öncüsü olarak dikkat çekiyor.

Ticari Araçlar

Avrupa’nın elektrikli araç dönüşümüne öncülük eden Türkiye’de de yerel yönetimlerin de filolarını yenileyen Karsan'dan Karabük Belediyesi’ne Jest teslimatı.

Ticari Araçlar

Karsan, Avrupa’nın toplu taşımasının elektrikli dönüşümünde en fazla tercih edilen marka oldu!

Ticari Araçlar

Karsan, Türkiye’deki yerel yönetimlerin filolarını en yeni teknolojiye sahip gelişmiş araçlarla yenilemelerine tam destek veriyor.

GÜNCEL

Avrupa’nın ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynayan Karsan, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen Otonom e-ATAK’ı İTÜ’ye teslim etti.

Ticari Araçlar

Global bir marka olma yolunda büyük adımlar atmayı sürdüren Karsan, Avrupa’da elde ettiği başarıyı ana pazarlarına da yayacak.

Ticari Araçlar

Avrupa’nın ulaşım altyapısının dönüşümünde elektrikli ve otonom araçlarıyla öncü rol oynayan Karsan, global marka olma yolundaki çalışmalarını hızla sürdürüyor.

GÜNCEL

Romanya elektrikli araç ihalesini kazanan Karsan, 8 metrelik e-ATAK’ın yanı sıra e-ATA modelinin 12 metrelik boyutunu da ilk kez ihraç...