• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,74
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.799

Otonom sürüş Haberleri

otonom sürüş haberleri ve güncel otonom sürüş gelişmeleri, otonom sürüş ile ilgili tüm video, otonom sürüş fotoğrafları ve otonom sürüş haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Ticari Araçlar

Daimler Truck ve Torc Robotics, otonom sürüş sistemine sahip kamyonları bir konseptten gerçeğe dönüştürme konusunda önemli bir ilerleme kaydetti.

Ticari Araçlar

MAN Truck&Bus, otonom sürüş alanındaki araştırma ve geliştirme projeleri ANITA ve ATLAS-L4 ile “Truck Innovation Award 2024 Kamyon İnovasyon Ödülü”nü...

GÜNCEL

Yapay zekâ alanındaki gelişmelerden faydalanarak sürücüsüz araçların akıl yürütme kapasitesini gerçek hayat senaryolarına yaklaştırabilmek mümkün mü!

Opel

Opel, STADT:up adındaki öncü proje ile karmaşık şehir trafiğinde otonom sürüş için yeni konseptler ve pilot uygulamalar geliştirilmesine destek sağlıyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Dünyanın önde gelen otomotiv gruplarından Stellantis, otonom sürüş yolculuğunu hızlandırmak üzere aiMotive’in satın almasını tamamladı.

GÜNCEL

Haritasız otonom sürüş teknolojisinin geliştiricisi olan Imagry, yapay zeka ürünü çözümü kısa süre içinde İsrail’deki iki ayrı pilot programda devreye...

SEKTÖR

Stellantis, en yüksek düzeyde otonom sürüş teknolojisine ulaşmak için iki küresel test merkezine toplam 33 milyon Euro yatırım yaptı.

AUDI

Otonom sürüşün yaygın olarak kabul görmesi için hem sürüş sistemlerinin teknolojik olgunluğu hem de sosyal boyut büyük önem taşıyor. 

TEKNOLOJİ

Kendi kendine karar verebilme yeteneğine sahip teknolojilerle donatılmış sürücüsüz araçlar yakın gelecekte yaşamın bir parçası olacak..