• USD 31,39
  • EUR 34,01
  • ALTIN 2.062,53
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Şarj Haberleri

şarj haberleri ve güncel şarj gelişmeleri, şarj ile ilgili tüm video, şarj fotoğrafları ve şarj haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Atama

Şarj sektörünün markalarından Beefull’da, Büyümeden Sorumlu Başkan Yarımcısı (Chief Growth Officer) olarak Alper Arın atandı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Önümüzdeki 3 yıl içinde 3000 adet istasyon kurma hedefi olan Solarşarj, yaygınlaştırdığı AC ve DC istasyonları ile büyümeye devam ediyor.

GÜNCEL

Bosch elektrikli araçlar için 800 voltluk teknoloji üretimine başlıyor. Bu, şarj işlemini daha hızlı hale getirecek ve elektromobilite için daha...

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Trugo, tamamı 180 kW’nin üzerindeki yüksek hızlı şarj cihazlarıyla 81 ilde hizmet veren ilk ve tek şarj ağı şirketi oldu.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Toyota’nın sadece tam elektrikliler için kullanılacak fabrikası, önümüzdeki dönemin elektrikli araçlarındaki değişimine damga vuracak.

GÜNCEL

Audi Şarj Merkezindeki batarya depolama sistemleri, Audi e-tron test araçlarının yüksek kapasiteye sahip bataryalarını kullanıyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Hyundai'nin elektrikli araçlar için geliştirdiği otomatik şarj robotu, araca kabloyu otomatik olarak takarken, şarj işlemi sonunda da kabloyu araçtan çıkarıyor.

Toyota

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Toyota Avrupa Operasyonunda Şarj Edilebilir Otomobil ve Batarya Üreten İlk Tesis Oluyor

SEKTÖR

Dijitalizasyon ve yenilikçi teknolojiler alanında öncü şirketlerden Siemens, Türkiye’de elektrikli araçların altyapı çalışmalarına destek oluyor.

HYUNDAI

Hyundai’nin yeni elektriklisi IONIQ 6, tek şarj ile 614 km yol giderek BEV araçlarda zirveye oynuyor.

SEKTÖR

Kıraç Elektrik elektrikli araç taleplerinde önemli bir role sahip araç şarj istasyonlarının yaygınlaşması için atağa geçti.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Elektrikli otomobiller ve şarj edilebilir araçlar için geliştirilen teknoloji paketi Pirelli Elect, yenileme ve kış seçenekleriyle daha da genişliyor.