Rolls-Royce Phantom II Serisi

phantom RRRolls-Royce için yeni bir ifade olan Rolls-Royce Phantom II Serisi, lüks dünyasının zirvesinde rakipsiz bir konuma sahip. Müşteri istekleri ve geri bildirimler doğrultusunda ‘hafif dokunuşlu’ görsel ve estetik geliştirmeleri içeriyor. Örnek olarak, Pantheon Grille’deki ince değişiklik Spirit of Ecstasy Ruhunu daha belirgin hale getiriyor. Izgara aydınlatılırken, far ic detayları lazer kesim çerçeveli yıldız ışıklarıyla süslendi. Yan profil ise yeni tekerlek tasarimi ile daha da geliştirildi.

  • Bunlara alternatif olarak Phantom, 1920’lerin Rolls-Royce motorlu arabalarının romantizmini hatırlatan zarif bir jant seçeneği de sunuyor.
  • Gösterişli iç tasarımı ise neredeyse hiç değişmedi; direksiyon simidi biraz daha kalın hale getirildi.

RR

NE DEDİLER:
Rolls-Royce Motor Cars Orta/Doğu Avrupa ve Orta Asya Kurumsal İletişim Direktörü Frank Tiemann: “Phantom’un yeni ifadesi ile, müşterilerimizin bu üstün ve lüks üründe sevdiği her şeyi özenle koruduk; incelikli ama anlamlı geliştirmeler, değişen zevklerini ve gereksinimlerini yansıtıyor.”
Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Genel Müdürü Hilal Aysal: “Markanın zirve modeli olan Phantom, Türkiye’deki seçkin Rolls-Royce müşterisini kendine çekiyor.. Phantom her zaman müşterinin olmasını istediği şey olmuştur; sadece “dünyanın en iyi arabası” değil, onlar ve dünyaları için en iyi araba.”

RR tanitimBlack Badge Ghost

Minimalist Rolls-Royce Ghost tasarımının karanlık ifadesinin aktarma organları ve şasi, daha acil performans için yeniden tasarlandı. Black Badge Ghost, aşırılıktaki minimalizmdir.

Hozon Neta ve Carver, Motto İletişim'i seçti Hozon Neta ve Carver, Motto İletişim'i seçti

Son derece parlak Spirit of Ecstasy ve Pantheon Grille gibi Rolls-Royce alamet-i farikaları alt üst edildi. Bu bileşenleri basitçe boyamak yerine, geleneksel krom kaplama işlemine, paslanmaz çelik alt tabaka üzerinde birlikte biriktirilen ve koyu cilali özel bir krom elektrolit eklendi.

Mühendisler, markanın zahmetsiz sürüş eğilimlerinden ve kapsamlı akustik ayarlarından ödün vermeden Black Badge Ghost’un görsel amacına uyan canlı bir sürüş kişiliği yarattı: direksiyon ve süspansiyon daha duyarlı, ekstra beygir gücü ve ek tork desteği, daha canlı bir sürüş deneyimi sunuyor.