FIAT, mayıs ayında aracınızı yeniliyor. FIAT, mayıs ayında Egea sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Mayıs ayı boyunca geçerli olacak takas kampanyasında, müşteriler mevcut aracını değerinde satarken yepyeni bir Egea modelini 250 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz oranlı, avantajlı finansman koşuluyla satın alabiliyor.

FIAT, yeni otomobil alacak müşterilerine kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” olan Egea’ya mayıs ayı boyunca geçerli olacak takas kampanyası ve bu kapsamda sunulan avantajlı finansman koşullarıyla sahip olunabiliyor. Kampanya kapsamında aracını takasa getiren müşteriler, mevcut aracını değerinde satarak 250 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faizli kredi imkanıyla, 0 kilometre Egea’ya sahip olabilecekler.
Ay sonuna dek geçerli olacak kampanyada, Egea Sedan 969 bin 900 TL’den Egea Cross 1 milyon 52 bin 900 TL’den ve Cross Wagon gövde seçeneği ise 1 milyon 311 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Tercihini takas kampanyasından yana yapmayanlar ise 250 bin TL 12 ay yüzde 2,99 faiz oranı ile kredi kullanımı gerçekleştirebiliyorlar.

Togg'dan  T10X’in tüm versiyonları için kampanya Togg'dan T10X’in tüm versiyonları için kampanya


Fiat Online’dan araç sipariş edenlere uzatılmış garanti hediye ediliyor

“Fiat Online” üzerinden gerçekleşen Egea siparişlerinde, ek olarak uzatılmış garanti hediye ediliyor ve garanti süresi 1 yıl ilave ile 6 yıla yükseliyor. Bu sayede Fiat Online’dan Egea modelini istedikleri donanım, motor, opsiyonlar ve renklerle seçen kullanıcılar, online araç sipariş etmenin rahatlığının yanı sıra uzatılmış garantinin keyfini de yaşıyorlar.