Halle BerryPatrick WilsonJohn Bradley ve Michael Pena gibi ünlü isimlerin başrolde olduğu film, 4 Şubat’ta tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girdi.

Lexus, yönetmenliğini Roland Emmerich’in yaptığı Moonfall’da bir başka heyecan verici rolün daha üstesinden geliyor.

Filmde gizemli bir güç Ay’ı yörüngesinden çıkarıyor ve Ay dünyaya doğru çarpmak üzere yaklaşıyor. Ay’ın yörüngeden çıkmasıyla dünyadaki doğal düzen de bozuluyor. Yeni Lexus NX ise dünyayı kurtarma görevinde düzeni yeniden sağlamak adına kahramanca bir rolde yer alıyor.

CUPRA Leon ve CUPRA Formentor modelleri özel fiyat! CUPRA Leon ve CUPRA Formentor modelleri özel fiyat!

Lexus ve Moonfall’un tanıtım çalışmalarında NX, aksiyonu bol 30 saniyelik fragmanda da kendisini gösteriyor. NX’in cesur tasarımı ve yenilikçi teknolojileri, bu macerada kahramanlar için kusursuz bir ortaklık sağlıyor.

Bununla birlikte Lexus markası da film boyunca belirgin bir şekilde öne çıkıyor. Yeni NXCharlie Plummer’ın canlandırdığı karar Sonny Harper ile aksiyonlu sahnelerde görülüyor. Lexus GX lüks SUV ise Halle Berry’nin karakteri Jo Fowler’ı taşımak için kullanılan hükümet aracı olarak ortaya çıkıyor. Buna ek olarak Michael Pena’nın karakteri Tom Lopez, bir Lexus bayisi olarak yer alıyor ve filmde bir sahne de onun showroom’unda geçiyor.