Sektörde 42 yılı geride bırakan Martaş Otomotiv, Happy Place to Work firması tarafından ödüle layık görüldü. Çalışan Memnuniyeti Anketine katılan Martaş Otomotiv, “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi”ne girerek “Çok İyi Çalışan Deneyimi” sertifikasını ve ödülünü almaya hak kazandı.

Toyota'dan Deprem Bölgesindeki 20 Okula Ekipman Desteği Toyota'dan Deprem Bölgesindeki 20 Okula Ekipman Desteği

Çalışan memnuniyeti anketine katılım oranı yüzde 92!

martas_1Türker Baş, Songül Çavuşoğlu, Erdem Çarıkçı...

Ankete katılım oranının yüzde 92’yi bulduğunu söyleyen Martaş Otomotiv Genel Müdürü Erdem Çarıkcı, "Martaş Otomotiv olarak, verimli bir iş ortamı oluşturmanın çalışma arkadaşlarımızın mutluluğu ile sağlanabileceğine inanıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın fikirlerini rahatça dile getirebildikleri ve yatay iletişim anlayışına sahip bir çalışma ortamı sunmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda insan kaynakları uygulamalarımız ile çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine ve kariyer planlarına da katkı sağlayan birçok projemizi hayata geçirdik. Tüm bu uygulamaların tamamen bağımsız bir Bilim Kurulu tarafından denetlenerek ve standart kriterlere göre değerlendirilip ödüle layık görülmesi bizi ayrıca mutlu etti. Ankete katılarak bize bu ödülü kazandıran tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Çalışan mutluluğu şirket kültürünün merkezinde

Çalışan mutluluğunun şirket kültürünün merkezinde olduğunu kaydeden Çarıkcı, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışanlarımızın motivasyonu ve bağlılığı için projelerimize devam edeceğiz” dedi.

Editör: Rezzan Alavant