Mercedes GLE Sınırlı Sayıda Türkiye’de Mercedes GLE Sınırlı Sayıda Türkiye’de

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.

mercedes nisan kampanya_3Yeni Mercedes-Benz GLB Nisan ayında 750.000 TL, 12 ay, yüzde 1,88 faizli kredi imkanı ile satılıyor. Mercedes-Benz E-Serisi Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayına özel, 900.000 TL’ye, 12 ay, yüzde 1,88 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 600.000 TL, 12 ay, yüzde 1,88 faizli kredi imkanı sunuluyor.

mercedes nisan kampanya_4Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Nisan ayına özel 12 ay, yüzde 2’den başlayan faiz fırsatı sunuluyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

mercedes nisan kampanya_1Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Nisan ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, artırılan güvenlik donanımları ve farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar. 

mercedes nisan kampanya_2Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TL kredi için, 6 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında fırsatlar da devam ediyor.

Editör: Rezzan Alavant