Çinli Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan markası OMODA, 2024 yılının başında OMODA 5 modeliyle Türkiye pazarında başarılı bir satış performansına imza attı.

Geleceğin teknolojisine sahip ve Cross SUV sınıfının Türkiye'de yükselen yıldızı olan OMODA 5 Türk kullanıcıların beğenisini öncü özellikleriyle kazandı.

OMODA 5, cesur ama dengeli tasarımıyla genç neslin gelecekteki bir SUV’a ilişkin tüm beklentilerini hem görsel hem de duygusal olarak fazlasıyla karşılıyor.

Chery’nin TIGGO 7 PRO modeline ilgi artıyor Chery’nin TIGGO 7 PRO modeline ilgi artıyor

Model, bir sedanın sportif yol tutuşunu ve bir SUV’un yerden yüksek yapısını kusursuz bir şekilde birleştirerek gerçek bir crossover tarzı ortaya koyarken 183 HP güç ve 275 Nm maksimum tork üreten 1,6 TGDI motoru ile performans ve ekonomiyi harmanlıyor. Üstün sürüş dinamikleri ve performansıyla dikkat çeken model, sürüş güvenliğini en üst seviyeye taşımak üzere çok sayıda gelişmiş ADAS sistemleriyle donatılıyor.

OMODA 5, her geçen gün artan popülaritesiyle daha fazla tüketiciye konforlu ve rahat bir sürüş deneyimi sunarak mobilitede yeni bir yaşam tarzı sunmayı hedefliyor.