Nissan Türkiye, kampanyalarına devam ediyor Nissan Türkiye, kampanyalarına devam ediyor

PEUGEOT’nun hafif ticari araç modelleri için başlattığı “Göz Alıcı Başarılar” kampanyasında, İç Mimar Hakan Kütahya, Müzisyen Evrencan Gündüz, Şef Hazer Amani ve Şef Bengi Kurtcebe, başarıya bakışlarını ve PEUGEOT’nun iş hayatlarındaki önemini, samimi bir dille anlatıyorlar. Binek modellerinde olduğu gibi göz alıcı tasarım ve donanımlara sahip PEUGEOT hafif ticari araçlar için yapılan dijital kampanyanın Yaratıcı Ajansı Open, Medya Ajansı Starcom, Dijital İçerik/Influencer Ajansı ICM Turkey olurken filmler 7/24 Film tarafından çekildi.

Otomotiv pazarının geneline hitap eden zengin ve iddialı modelleriyle 2023’ün ilk 7 aylık döneminde 49 bin 40 satışa ve yüzde 7,3’lük pazar payına ulaşarak toplam pazarda 5’inci sırada yer alan PEUGEOT, başarılı hafif ticari araç modelleri için hazırladığı yeni reklam kampanyasında iş hayatının profesyonellerine kariyer yolunda göz alıcı başarılar elde etmeleri için ilham veriyor. 

Profesyonel hayatın farklı ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılamak için tasarlanan PEUGEOT hafif ticari araçlar, binek modellerde olduğu gibi göz alıcı tasarım ve donanımlara sahip. Ocak-Temmuz 2023 döneminde 11 bin 655 adet hafif ticari araç satışı gerçekleştiren PEUGEOT Türkiye, yüzde 7,6’lık payla hafif ticari araç pazarında ithal markalar içerisinde ilk sırada yer almasıyla da ön plana çıkıyor. PEUGEOT’nun bu başarı ve anlayışından yola çıkılarak hazırlanan “Göz Alıcı Başarılar” kampanyasında, İç Mimar Hakan Kütahya, Müzisyen Evrencan Gündüz, Şef Hazer Amani ve Şef Bengi Kurtcebe, başarıya bakışlarını ve PEUGEOT’nun iş hayatlarındaki önemini, samimi bir dille anlatıyorlar. 

Alanlarında fark yaratmış bu isimlerin başarı hikayelerini dinlerken PEUGEOT hafif ticari araçların işlerinde sağladığı faydayı gördüğümüz filmlerin yönetmen koltuğunda Vahap Şen oturuyor. Filmler, PEUGEOT’nun Yaratıcı Ajansı Open, Medya Ajansı Starcom, Dijital İçerik/Influencer Ajansı ICM Turkey ve 7/24 Film tarafından gerçekleştirildi.

KÜNYE
Reklamveren: PEUGEOT
Kreatif Ajans: Open Türkiye
Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Yener, Can Erdönmez
Sr. Metin Yazarı: Serim Poyraz
Art Direktör: Ege Altan
Marka Ekibi: Güler Balta, Yasemin Asaad, Melike Güray
ICM Turkey: Hatice Uluçınar
7/24 Yapım: Burhan Bulut, Nilgün Türüdü
Yönetmen: Vahap Şen
Kullanılan Mecra: Dijital
PR Ajansı: Canyaş İletişim