Renault, IAA Mobility 2023’te yerini alıyor. Renault, IAA Mobility 2023’te  merakla beklenen Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını yapacak. Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi de deneyimlenebilecek.

5 Eylül Salı günü Yeni Grand Kangoo’nun da tanıtımı fuarda gerçekleşecek

Renault, hem Münih Messe'deki IAA Summit’te hem de Odeonsplatz'daki IAA Open Space adı verilen açık alanda otomobil tutkunlarıyla buluşacak.Renault-IAA Mobility 2023 yenilikleri

Renault'dan Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi

Renault, 4 Eylül’de basın günü ile başlayarak 8 Eylül'e kadar gerçekleşecek olan Münih'teki IAA Mobility 2023’e A2 salonunda yer alan standıyla (B40) katılım sağlayacak. Renault, fuarda Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını gerçekleştirecek.  Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek.

Yamaha Motor Türkiye'nin tercihi Canyaş İletişim oldu Yamaha Motor Türkiye'nin tercihi Canyaş İletişim oldu

IAA Mobility 2023-RenaultMünih Odeonsplatz'ta “Elektro pop rnlt”” adındaki ikinci bir Renault standı, IAA Open Space’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Renault bu alanda; Yeni Scenic E-Tech Elektrikli, Yeni Rafale, Yeni Espace ve Austral olmak üzere yeni modellerini sergileyecek.