Brad Pitt’in F1 filminden ilk fragman yayınlandı! Brad Pitt’in F1 filminden ilk fragman yayınlandı!

Renault, IAA Mobility 2023’te yerini alıyor. Renault, IAA Mobility 2023’te merakla beklenen Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını yapacak. Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi de deneyimlenebilecek.

5 Eylül Salı günü Yeni Grand Kangoo’nun da tanıtımı fuarda gerçekleşecek

Renault, hem Münih Messe'deki IAA Summit’te hem de Odeonsplatz'daki IAA Open Space adı verilen açık alanda otomobil tutkunlarıyla buluşacak.Renault-IAA Mobility 2023 yenilikleri

Renault'dan Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi

Renault, 4 Eylül’de basın günü ile başlayarak 8 Eylül'e kadar gerçekleşecek olan Münih'teki IAA Mobility 2023’e A2 salonunda yer alan standıyla (B40) katılım sağlayacak. Renault, fuarda Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını gerçekleştirecek. Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek.

IAA Mobility 2023-RenaultMünih Odeonsplatz'ta “Elektro pop rnlt”” adındaki ikinci bir Renault standı, IAA Open Space’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Renault bu alanda; Yeni Scenic E-Tech Elektrikli, Yeni Rafale, Yeni Espace ve Austral olmak üzere yeni modellerini sergileyecek.

Editör: Abdullah KURTAY