Yeni Renault Rafale geleceğin tasarimi şimdidenRenault, Renaulution stratejik planındaki ana hedeflerden biri olan C segmentindeki performansını daha da güçlendirme hedefini, Yeni Renault Rafale modeliyle D segmentine de taşıyor. Yeni Renault Rafale E-Tech hibrit sistemini ve CMF-CD platformunu kullanarak, Renault’nun ürün gamının en üst noktasında konumlanıyor. 

coupe suv Yeni Renault RafaleHibrit güç aktarma sistemleri, şasiler ve elektronik ekipmanlara yönelik teknoloji kapasitesini geliştiren Renault, kullanıcılarını artık mutlak sürüş keyfi için yaratılan ve geliştirilen Yeni Rafale ile tanıştırıyor.

Yeni Renault Rafale alpine blueYeni modelin ismi, Renault'nun 20. yüzyılın başlarına dayanan havacılık geçmişinden esinleniyor. Renault o zamanlar, otomobiller dışında trenler ve uçaklar için içten yanmalı motorların öncü üreticisiydi. 1933'te bir başka üretici olan Caudron'u devralan marka, Caudron-Renault'yu kurdu ve tüm uçaklara önemli rüzgarların isimleri verildi. Buna göre, rekor kırmak için tasarlanan tek koltuklu yarış uçağı C460, 1934'te Rafale olarak yeniden adlandırıldı.Yeni Renault Rafale coupe suv

200 bg E-Tech tam hibrit güç aktarma sistemi

Yeni Renault Rafale, Renault Tasarım Başkan Yardımcısı Gilles Vidal'in “Design Renault”nun lideri olarak yarattığı yeni görsel dile göre tasarlanarak üretilmiş ilk model olma özelliğini taşıyor. Yeni model, Renault tasarımında yeni ve güçlü bir döneme öncülük ediyor.  

Yeni Renault Rafale renault'nun yeni tasarim diliYeni Renault Rafale alpine spor dizaynYeni Renault Rafale alpine blu serisialpine A izlerini taşıyan Yeni Renault Rafale kokpitiYeni Renault Rafale coupe suv keyfiYeni Renault Rafale -1Yeni Renault Rafale cömert kıvrımları, büyük bir hassasiyetle işlenen çizgileri, modele karakter ve incelik katan teknik ayrıntılarıyla marka DNA’sıyla uyum içinde hareket ediyor. Eşsiz stili, kaliteli işçiliği ve boyutlarıyla Yeni Renault Rafale, gücünü ve kişiliğini yollarda ortaya koyuyor.

Mais A.Ş. müşteri memnuniyetinde liderliği sürdürüyor Mais A.Ş. müşteri memnuniyetinde liderliği sürdürüyor

Yeni Renault Rafale kokpit-2Yeni Renault Rafale E-Tech 4x4Yeni Renault Rafale suv kokpitpremium kokpitYeni Renault Rafale, yakıt tüketim oranları ve teknolojisiyle dikkat çektiği kadar, geri dönüştürülmüş malzemeler kullanan 200 bg E-Tech tam hibrit güç aktarma sistemiyle de öne çıkıyor.

Yeni Renault Rafale 2024 yılında Türkiye’de

Sürüş keyfini yeni zirvelere taşımak için doğan model, yeni bir E-Tech 4x4 300 bg güç aktarma sistemiyle kendisini yüksek performanslı otomotiv dünyasında üst sıralara taşıyacak teknolojik ilerlemelerle geliştirilecek.  Yeni Renault Rafale’in 2024 yılında Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.

www.otoaktuel.com.tr