Sakarya Büyükşehir Belediyesi katkıları ve ICRYPEX ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte 5 ayrı sınıfta 30 araç ve 60 sporcu, ilk gün Kömürlük köyünde yer alan mukavemet etabında, ikinci gün de Karaköy’de yer alan Spor Ada Tesisleri’ndeki seyirci etabında birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için mücadele etti.

kemalozsoyOldukça çekişmeli geçen ve yerel halkın da büyük ilgi gösterdiği yarış sonunda, EVL Garage’dan Kemal Özsoy-Yiğitcan Yüksel (üstteki foto) ekibi genel klasman ve Sınıf SSV birincisi olurken, aynı takımdan Kenan Özsoy-Harun Deynek ikinciliği ve Mustafa Saray-Samet Zurnacı (alttaki foto) ekibi de üçüncülüğü elde ettiler...

mustafasararyatakan keskinSaray-Zurnacı ekibi aynı zamanda Sınıf 4 birincisi olurken, Sınıf 3’de Atakan Keskin-Halil Berkay Özcan (üstteki foto), Sınıf 2’de Nihat Keskin-Yasemin Biber Toker, Sınıf 1’de Mehmet Baki Arpasatan-Alaaddin Yorulmaz (alttaki foto) birincilikleri paylaşan ekipler oldu.

Drift sezonu Körfez yarışıyla başladı Drift sezonu Körfez yarışıyla başladı

mehmetbaki arpasatanPETLAS 2022 Türkiye Offroad Şampiyonası, 08-09 Ekim tarihlerinde Denizli Doğa Sporları ve 4×4 Offroad Spor Kulübü (DENDOFF) tarafından Denizli Merkezefendi’de düzenlenecek olan altıncı ayak ile devam edecek.

sakarya off road odul toreni

Editör: Rezzan Alavant