Togg sedan coupe

Yerli otomobil Togg için merakla sorulan "Ne zaman satışa sunulacak!" sorusunun cevabı CEO Gürcan Karakaş'tan geldi. Tamamen elektrikli Togg için sipariş vermek için geri sayım başladı. Peki Togg Akıllı Cihaz için sipariş nasıl verilecek? Togg için sipariş verecek olanlar önce Trumore uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Uygulama üzerinden seçtiğiniz Togg için siparişinizi oluşturabileceksiniz.

togg siparis

Togg sipariş uygulaması nereden indirilecek!

Yerli otomobil veya tam adıyla Togg akıllı cihaz için internet üzerinden sipariş verme süreci Şubat ayında başlıyor. Bunun için Togg, ön siparişleri toplamak amacıyla Trumore’u devreye soktu. Trumore; Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarıyla sunduğu platformla Togg mobilite dünyasının fırsatlarını kullanıcılarla buluşturuyor.

TOGG Nisan ayında hiç araç satmadı mı? TOGG Nisan ayında hiç araç satmadı mı?

Togg, dijital platformu Trumore’un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıcıların hizmetine sundu.

Togg’un-CEO-Karakas

Teslimatlar Nisan'da

Konuya ilişkin görüşlerini açıklayan Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Şubatta ön siparişleri açıp, ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Trumore platformu üzerinden de ön sipariş verme hakkı olacak” dedi.

Togg Foto Galerisi İçin TIKLAYIN      Togg Renkleri İçin TIKLAYIN

Editör: Abdullah KURTAY