Petrol Ofisi Grubu ve Kia madeni yağlarda iş birliğini yeniledi Petrol Ofisi Grubu ve Kia madeni yağlarda iş birliğini yeniledi

TotalEnergies ve Stellantis’in yarım asrı aşan ortaklığı günden güne güçleniyor. 9 – 12 Mayıs tarihleri arasında Antalya Belek’teki Calista Luxury Resort’ta gerçekleşen Stellantis Türkiye Yetkili Servisler Toplantısı’nda iki dev şirketin yöneticileri ve çalışanları bir araya geldi. Üç gün süren toplantı boyunca fuaye alanında yer alan TotalEnergies standında Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel’in onayladığı ve tavsiye ettiği ilk dolum motor yağı olan Quartz Ineo HTC ürünü tanıtıldı.

TotalEnergies Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre ŞandaToplantının ilk günü Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın tarafından konuşma yapması için sahneye davet edilen TotalEnergies Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, iki şirket arasındaki 55 yıllık başarı hikayesine vurgu yaptı. Geçen yıl, Peugeot, Citroën ve DS Automobiles ve Opel markalarına yönelik iş ortaklıklarının beş yıl için yenilendiğini hatırlatan Şanda, “İş modelleri, ürünler, teknolojiler tamamen değişiyor ama bir şekilde güven ortamı oluşturan, belli sinerjileri bir araya getiren ortaklar arasında iş birliği devam ediyor. İki görevimiz var, katma değerli bir iş ortağı olarak hayatınızda yer almak ve şirketlerimiz arasında yıllardır devam eden uluslararası anlaşmanın bizim üzerimize düşen gerekliliklerini eksiksiz yerine getirmek. TotalEnergies olarak Stellantis’in tercihi olmaktan ve iş birliğimizi güçlendirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Valvoline,  M Oil ile Türkiye’de Valvoline, M Oil ile Türkiye’de

stellantis-totalenergies1968 yılında Citroën markası ile temelleri atılan TotalEnergies ve Stellantis iş birliği Peugeot, DS Automobiles, Vauxhall ve Opel’in de dahil olmasıyla birlikte Stellantis çatı markasına ait tüm otomotiv markalarını kapsayacak biçimde yıllardır devam ediyor. Dünya genelinde ilgili beş Stellantis markasının tesislerinde üretilen araçların ilk dolum yağları TotalEnergies tarafından tedarik ediliyor. Bununla beraber yeni mobilite çözümleri için ortak AR-GE çalışmaları, satış sonrası servis ağlarında tavsiye anlaşması ve motor sporları iş birlikleri bulunuyor.

Editör: Abdullah KURTAY