Toyota, başlattığı Servis Kampanyası’yla birlikte yazı erken getirdi. Tüm Toyota kullanıcılarının araçlarını yaza hazırlamaları için birçok avantajı içeren servis kampanyası, 27 Haziran’a kadar devam edecek. 

Türkiye’nin her bölgesinde yer alan 61 adet Toyota Yetkili Servis’inde sunulan bu avantajlı kampanya kapsamında tüm modellerde fren disk ve balataları, amortisörler, silecekler ve debriyaj setlerinde yüzde 25 indirim fırsatı yer alıyor. Bununla birlikte pratikliği artıran taşıma aksesuarlarına ise yüzde 15 indirimle ulaşmak mümkün. 

Toyota'dan Tüm Marka ve Modeller İçin İkinci El Atağı Toyota'dan Tüm Marka ve Modeller İçin İkinci El Atağı

Elektrikli araç şarj istasyonu ağı zes, logosunu yeniledi Elektrikli araç şarj istasyonu ağı zes, logosunu yeniledi

3 yaş ve üzeri modellerde de, Toyota Orijinal Motor Yağı ve Yağ Filtresi yüzde 20 indirimli ve bakım işçiliği yüzde 15 indirimli olacak. Ücretsiz check-up hizmetiyle ise aracın kapsamlı bir şekilde kontrolü yapılarak Toyota’ların yaza eksiksiz bir şekilde hazırlanması sağlanıyor.

Toyota Türkiye “En Mutlu İşyeri” seçildi Toyota Türkiye “En Mutlu İşyeri” seçildi

Toyota kullanıcıları bu avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabiliyorlar. 

Bu avantajların yanı sıra Toyota’da periyodik bakımını yaptıranlar, 10 yaş / 160.000 km'ye kadar olan ve gerekli şartları sağlayan araçları için ücretsiz 1 yıl / 15.000 km ya da 1 yıl / 10.000 km garanti sisteminden yararlanabiliyorlar. Kullanıcıların Servis Kampanyası’ndan ve Toyota Garanti ON’dan yararlanmak için tek yapmaları gereken Toyota Plazalara gitmek olacak.

Dünyada satılan 80.67 milyon aracın 10.5 milyon adedi Toyota Dünyada satılan 80.67 milyon aracın 10.5 milyon adedi Toyota

Editör: Abdullah KURTAY