İkinci el online araç alım-satım platformu VavaCars, üst düzey yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. VavaCars’ın Marka Pazarlama Grup Başkanı (Head of Brand Marketing) görevine, sektörün önemli isimlerinden Didem Magriso getirildi.

Otomotiv Sanayii Derneği, lk 4 Aylık 
Verilerini Açıkladı! Otomotiv Sanayii Derneği, lk 4 Aylık 
Verilerini Açıkladı!

2006 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İktisat Fakültesi’nden mezun olan Didem Magriso, profesyonel kariyerinde birçok global şirketin yönetici kadrosunda yer aldı. Kariyerine L’Oreal’de Biotherm Ürün Müdürü olarak başlayan Magriso, 2007-2008 yılları arasında Philips, 2009-2012 yılları arasında Hasbro, 2012-2023 yıllarında ise Kellogg’un üst düzey pozisyonlarında görev aldı.

İş yaşamının 11 yılını geçirdiği Kellogg’ta, çeşitli markaların pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra ticaret müdürü pozisyonunu üstlenen Magriso, 2019’dan bu yana Kellogg Pazarlama Departman Lideri olarak görev yapıyordu. 16 yıllık profesyonel kariyeri boyunca farklı sektörlerde önemli tecrübeler elde eden Magriso, şimdi ise VavaCars tarafından CEO’ya bağlı Marka Pazarlama Grup Başkanı olarak atandı.