Bahçe ve dış alanlarda Kärcher tüm ihtiyaçları karşılıyor. Kärcher Home & Garden kategorisinde yer alan K2-K7 serisi, bahçe ve dış alanları optimum basınç seviyesinde temizleyerek pratik çözümler sunuyor.

Elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6 Elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6

Kärcher K2-K7 sınfında yer alan ürünler bu ile  panjurlar, teraslar, çitler, küçük bahçe yolları, yosun tutmuş yer döşemeleri ile döşeme taşlarındaki inatçı kirleri ve elbette otomobilleri temizlemek artık çok kolay.

Hem su tasarrufu sağlıyor hem de çevre dostu

Karcher’in basınçlı yıkama makineleri su tasarrufu da sağlıyor. Musluktan 4 bar basıncında akan suyu 160 bar seviyesine kadar çıkartarak, kısa sürede etkin temizliğin yanında sudan da tasarruf etmeyi sağlıyor. Cihaz suyu herhangi bir su deposundan hatta yağmur suyu birikintisinden bile çekebiliyor. Bu özellik sayesinde içme sularından tasarruf edilmesine olanak sağladığı için çevre dostu olan ürün, su şebekesinden bağımsız çalışabilmesiyle dikkat çekiyor. Ekstra güç sağlamak isteyenler ise boost modunu kullanarak, 3’ü 1 arada multi jet püskürtme borusu ve Plug ’n’ Clean deterjan sistemi ile inatçı kirlerden de kurtuluyor.

Akıllı telefon uygulaması ile doğru performans

Telefonuna yüklenen Kärcher Ev & Bahçe uygulaması sayesinde, cihazın kurulumundan, farklı temizlik işlerine kadar birçok özelliği en pratik şekilde aktive edebiliyor. Ayrıca basınç ayarlarının kontrolü için de cihazdan destek almak mümkün. 
 

Editör: Rezzan Alavant