Rolls-Royce Cullinan SUV modeline özel

Rolls-Royce, Cullinan "Inspired by Fashion" Koleksiyonu. Rolls-Royce Evi, iki hazır parçadan oluşan 'Cullinan – Inspired by Fashion koleksiyonunu duyurdu. Lüks otomobil üreticisi Miami  Art Basel çağdaş sanat etkinliğinde, Cullinan SUV modeli için en son moda trendlerinden esinlenen, "Re- Belle " ve "Fu-Shion" adlı koleksiyonlarını tanıttı.

Rolls-Royce Cullinan SUV modeline özel koleksiyon

Marka sanat, moda, tasarım alanlarında trendleri tanımlayan ve güncel hareketleri etkileyen eklektik zevklere sahip bireylere bir lüks otomobilin kişiye özel, kişiselleştirilmiş çeşitlerini sunuyor.

Renk bloğundan ilham alan cesur Re-Belle, işlev ile modayı bir araya getiren Fu-Shion koleksiyonları, markanın modaya uygun ve genç tarafını gözler önüne seriyor.

Rolls-Royce Cullinan SUV

Projeden sorumlu tasarımcılar, olabildiğince farklı kişilikleri görmeyi teklif eden  Cullinan – Inspired by Fashion'ı elde etmek için sekiz farklı renk kombinasyonu yarattı. 

"Re-Belle" koleksiyonu için odak noktası canlı tonlar,  eğlenceli doku   kombinasyonları ile çağdaş renk  trendleri kullanılıyor. 

Rolls-Royce Cullinan SUV modeline özel fashion koleksiyon

‘’Fu-shion ‘’ koleksiyonunda ise  İlkbahar/Yaz 2023  fonksiyonel öğelerle bezenmiş, sokak giyimini çağrıştıran yüksek modayı faydacı bir yaklaşımla yeniden yorumluyor. 

Rolls-Royce Cullinan SUV benzersiz sürücü kabini

Rolls-Royce Bespoke Kolektifi tarafından tasarlanan bu zarif "arzu nesneleri", lüks müşterilerin eklektik zevklerini, yaşam tarzını yansıtan, yüksek moda dünyasında görülen canlı tonlardan ve dokulardan ilham alıyor.

Rolls-Royce Cullinan SUV özel koleksiyon

CUPRA Leon ve CUPRA Formentor modelleri özel fiyat! CUPRA Leon ve CUPRA Formentor modelleri özel fiyat!

Rolls-Royce tasarımcıları, bu koleksiyonlar için büyülü gök ambiyansı, otomobilin iç kısmının ötesine taşıyan, tamamen yeni Starlight Bagaj Kapağını yarattı. Üretimi 22 saatten fazla süren bu bespoke özellik, delikli deriye yerleştirilmiş 192 yumuşak ışıklı yıldız içeriyor. 

Rolls-Royce Cullinan SUV modeline özel trend renkler

Alıcılar, otomobilin renklerine uygun seyahat valiz setlerini kendileri seçebiliyor

Rolls-Royce Cullinan SUV modeline özel renk kombinasyonu

Setler, dört iç temanın her birini tamamlayacak şekilde tasarlanmış. Bu beş parçalı koleksiyon, 24 saatlik , 48 saatlik seyahat çantaları ve tek tek veya tek bir set olarak satılan bir saklama çantasından oluşuyor.