• USD 31,40
  • EUR 33,95
  • ALTIN 2.058,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Goodyear Haberleri

Goodyear haberleri ve güncel Goodyear gelişmeleri, Goodyear ile ilgili tüm video, Goodyear fotoğrafları ve Goodyear haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Goodyear, Eagle Sport serisinin en yeni üyeleri Eagle Sport 2 UHP ve Eagle Sport 2 SUV sürüş deneyimini bir üst...

TEKNOLOJİ

Goodyear SightLine ve ZF cubiX'in teknolojilerini entegre ederek daha güvenli ve konforlu bir sürüş sağlayacak bir iş birliğine gitti.

GÜNCEL

Goodyear tanıtımını yaptığı yeni etiketiyle elektrikli ve plug-in hibrid araçlar için de en iyi tercih olduğunu vurguluyor. 

GÜNCEL

Türkiye'de ticari araçlar için kış lastiği takma zorunluluğu başladı ve lider lastik üreticisi Goodyear, sürücüleri kış lastiğinin önemi konusunda uyarıyor. 

GÜNCEL

Kurulduğu günden bu yana İSO 500 listesinde yer alan 19 sanayi kuruluşundan biri olan Goodyear Türkiye'nin bu ödülü alan tek...

SEKTÖR

Goodyear’ın yeni kış lastiği Almanya'da yapılan son kış testinde "Eco-Master" ve "Green Tire" etiketleriyle ödüllendirdi.

OTOMOTİV DÜNYASI

Goodyear'ın gerçekleştirdiği yenilikler, son 125 yıldır lastik performansını yeniden tanımladı ve mobilite alanındaki gelişmeleri yönlendirdi.

OTOMOTİV DÜNYASI

23 ülkede 57 fabrikası, ABD ve Lüksemburg’da iki inovasyon merkezi ve bünyesinde yaklaşık 74 bini aşkın çalışanıyla Goodyear, 125’inci yılını...

OTOMOTİV DÜNYASI

Goodyear'in geliştirdiği lastiğin özel yanak, sırt tasarımı ve bileşimi gibi özellikleri, Opel Experimental konseptinin estetiğini tamamlıyor.

GÜNCEL

Jeep®, Goodyear lastiklerini yeni Avenger'in orijinal ekipmanı olarak seçti. Yaz ve dört mevsim serilerinden lastikler, onaylanan donanımlar olarak belirlendi. 

Ticari Araçlar

Yüksek dayanıklılığı ve çekiş kabiliyetiyle en ağır koşullarda bile olağanüstü sonuçlar veren Goodyear ORD, zorlu zemin ve yol koşullarında tercih...

GÜNCEL

Hafif ticari araç (LCV) lastikleri Cargo’nun yelpazesini güçlendirme çalışmalarına başlayan Goodyear, sektördeki iddiasını artırmayı hedefliyor.