• USD 31,34
  • EUR 34,04
  • ALTIN 2.062,04
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Lastik Haberleri

Lastik haberleri ve güncel Lastik gelişmeleri, Lastik ile ilgili tüm video, Lastik fotoğrafları ve Lastik haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Goodyear, Eagle Sport serisinin en yeni üyeleri Eagle Sport 2 UHP ve Eagle Sport 2 SUV sürüş deneyimini bir üst...

GÜNCEL

Brisa, Karbon Saydamlık Projesi’nde hem “İklim Değişikliği” hem de “Su Güvenliği” kategorilerinde adını global liderler arasına yazdırdı.

Ticari Araçlar

Continental, Alman ticaret dergisi WERKSTATT aktuell'in okuyucuları tarafından "Lastik Hizmetleri" kategorisinde en iyi tedarikçi seçildi.

GÜNCEL

Goodyear, Gatik ile birlikte, lastik zekâsı teknolojisinin otonom sürüş sistemine entegrasyonu konusunda bir çalışma gerçekleştirdiklerini duyurdu.

SEKTÖR

Continental’in bol ödüllü lastiği SportContact 7, Evo’nun gerçekleştirdiği 2023 Performans Lastiği Testi’nde de büyük başarı elde etti.

SEKTÖR

arabam.com’un kış lastiği kullanımı araştırması, kış lastiğini tercih etmeyenlerin sebeplerini ortaya çıkardı...

OTOMOTİV DÜNYASI

S&P Global tarafından yayınlanan ve Dow Jones Sürdürülebilirlik Endekslerine dahil edilmek için esas alınan sonuçlara göre Pirelli en yüksek puanı...

OTOMOTİV DÜNYASI

Goodyear'ın gerçekleştirdiği yenilikler, son 125 yıldır lastik performansını yeniden tanımladı ve mobilite alanındaki gelişmeleri yönlendirdi.

SEKTÖR

Euromaster, otomobil sahiplerinin güvenli sürüş gerçekleştirmesi için lastiklerde nitrojen gazı kullanımını öneriyor.

SEKTÖR

Yılın ilk yarısında, Brisa'nın net karı geçen yılın aynı dönemine göre tek seferlik vergiler hariç 1 milyar 380 milyon TL...

GÜNCEL

Jeep®, Goodyear lastiklerini yeni Avenger'in orijinal ekipmanı olarak seçti. Yaz ve dört mevsim serilerinden lastikler, onaylanan donanımlar olarak belirlendi. 

SEKTÖR

Brisa üç ayda 90 milyon dolar ihracat yaparak, toplam 793 milyon TL net kâr elde etti ve geçen yılın yüzde...