Perez Haberleri

Perez haberleri ve güncel Perez gelişmeleri, Perez ile ilgili tüm video, Perez fotoğrafları ve Perez haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


FORMULA 1

Formula 1'de son yılların geçilemeyen ekibi Red Bull'un başarılı üçlüsü Verstappen, Perez ve Takım Patronu Horner, destan yazmaya devam ediyorlar.

FORMULA 1

F1 Miami GP'sinin sıralama turlarında Ferrari ve Mercedes şok yaşarken pole pozisyon Sergio Perez'in oldu. İlk sırada Red Bull pilotu...

FORMULA 1

Formula 1 Dünya Şampiyonası'nda, Red Bull pilotları Verstappen ve Perez'in şampiyonluk mücadelesi takım içinde puan savaşına döndü.

FORMULA 1

Formula 1 Azerbaycan GP'si heyecanı Spring Yarışı ile devam etti. Leclerc'in en önde başladığı Spring Yarışı'nı Sergio Perez kazandı.

FORMULA 1

Formula 1 Azerbaycan GP'sinde pole pozisyonun sahibi Leclerc oldu. İkinci sırada Perez yer alırken Verstappen üçüncü sıradan start alacak.

FORMULA 1

Formula 1'de Sergio Perez rüzgarı esiyor. Monaco GP'sindeki zaferi ile zirveye korku salan Perez, Azerbaycan GP'sinin de favori ismi olarak...

OTO SPOR

Formula 1'de gözler İspanya GP'sinde. Avrupa'nın en zor pistlerinden biri olan Barselona Pistin'de Verstappen ve Perez sürpriz hazırlığında!