• USD 31,38
  • EUR 33,88
  • ALTIN 2.061,04
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Servis Haberleri

servis haberleri ve güncel servis gelişmeleri, servis ile ilgili tüm video, servis fotoğrafları ve servis haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


SEKTÖR

Premium araçlara servis hizmeti veren Aşin Otomobil, yeni mevsimde otomobil sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak pratik tavsiyeler paylaştı.

SEKTÖR

Brisa’nın mobilite merkezi olarak konumladığı hızlı araç bakımı markası Otopratik, İstanbul’da “Yerinde Servis Hizmeti” uygulaması başlattı.

Chery

Türkiye’nin 19 ilindeki 26 bayisinde satış ve satış sonrası hizmetleri veren Chery, kısa sürede yüzde 80’den fazla yedek parça mevcudiyetine...

GÜNCEL

Tüm Toyota kullanıcılarının araçlarını yaza hazırlamaları için birçok avantajı içeren servis kampanyası, 27 Haziran’a kadar devam edecek. 

Şirket Haberleri / Lansman

Euromaster teknik gereksinimlere uygun lastik otelleriy le lastiklerin ömrünü uzatıyor ve uzman ekibiyle bakımlarını gerçekleştiriyor.

GÜNCEL

Online ikinci el araç alım-satım platformu VavaCars, VavaServis projesi ile araç ekspertiz ve yenileme merkezlerinde entegre servis hizmeti vermeye başladı.

SEKTÖR

Türkiye dahil 10 ülkeyi kapsayan Masters of Motion içeriği ve uygulaması kültürler arası bir odaklanma sağlamayı hedefliyor.

MARKALAR

Stellantis çatısı altında yer alan ve her marka araca bakım ile onarım hizmeti sunan Eurorepar Car Service, Türkiye’nin bir numaralı...

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Bosch Car Service, Türkiye’de bakım-onarım pazarını elektrikli araçlara hazırlamak için kendi uzman ekiplerine Norveç ve Danimarka’da eğitim aldırıyor.

KAMPANYALAR

Nissan Türkiye Kasım ayı kampanyalarını duyurdu; satış sonrası kampanyalarıyla Nissan sahipleri için Kasım ayında da avantajlarını sürdürüyor.

SUZUKI

Arkas Otomotiv Ankara, SUZUKI ve MG Marka araçların satışı ile servis, yedek parça hizmetlerini de bünyesine katıyor.

MARKALAR

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, aracını kışa hazırlamak isteyen müşterilerine özel bir periyodik bakım kampanyası devreye aldı.