• USD 31,34
  • EUR 34,04
  • ALTIN 2.062,04
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Trafik Haberleri

Trafik haberleri ve güncel Trafik gelişmeleri, Trafik ile ilgili tüm video, Trafik fotoğrafları ve Trafik haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

EDS sistemlerinden sonra yeni sistemler hayata geçiyor. Yakın süreçte MOBESE kameraları da ceza yazmaya başlayacak.

OTOMOTİV DÜNYASI

Brisa’nın lider lastik markası Lassa, yaya geçitlerinde trafik güvenliğini sahiplendiği yeni bir farkındalık kampanyasına imza attı.

SEKTÖR

Kaza anında karşı tarafın hasarını belirli limitler dahilinde karşılayan zorunlu trafik sigortasının yetersiz kaldığı durumlarda çaresiz değilsiniz!..

GÜNCEL

arabam.com’un son araştırması, trafik yoğunluğundan kaynaklanan zaman kaybını azaltmak ve kolay ulaşım için motosikletin tercih edildiğini ortaya koydu.

GÜNCEL

İBB bu kapsamda kent merkezlerinde, özel araçlı yolculukları azaltmak amacıyla "Park Et, Devam Et" sistemini hayata geçiriyor.

AKTÜEL

İstanbul’da yılın ilk üç ayında ana yollarda trafiği etkileyen 3 bin 144 kaza meydana geldi. En çok kaza yaşanılan yer...

SEKTÖR

Esra Ertuğrul Boran, sürücülere önemli uyarılarda bulunarak güvenli bir sürüş için hayati önem taşıyan önlemleri sıraladı.

GÜNDEM

Sigortam.net, trafik sigortası ve kasko için en önemli kapsamlardan birisi olan İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) teminatına sokak röportajlarıyla dikkat çekti.