Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde yenilikleri Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde yenilikleri

JAECOO, isminde Almanca “Jäger” yani Avcı kelimesi ile İngilizce “Cool” yani “Havalı” kelimelerinin birleşiminden ilham alıyor. 

JAECOO, start vermeye hazırlandığı marka lansman süreciyle Türkiye’de sunacağı ürün ve hizmetleri kamuoyuna duyuracak. Türkiye tanıtım etkinliklerinde markanın ilk üst düzey arazi SUV modeli JAECOO 7 de yakından tanıtılacak. Ayrıca bu kapsamda JAECOO'nun üst yönetimi Türkiye'ye yönelik gelecekteki stratejik planlarını da açıklayacak. JAECOO'nun küresel genişlemesi açısından stratejik bir pazar olan Türkiye, marka için çok önemli bir konumuna sahip. JAECOO 7 modeli ise JAECOO'nun Türkiye pazarındaki faaliyetlerinin merkezini oluşturuyor.

Tamamen yeni bir off-road markası  JAECOO

JAECOO, isminde Almanca “Jäger” yani Avcı kelimesi ile İngilizce “Cool” yani “Havalı” kelimelerinin birleşiminden ilham alıyor. Bu birleşim, hem off-road hem de şehir kavramlarını bir araya getiriyor.

JAECOO, start almaya hazırlanan marka lansmanında JAECOO 7'nin de tanıtımını yapacak. Bir arazi SUV’u olan JAECOO 7, yol koşullarına göre ayarlanabilen ve kum, çamur ve diğer arazi sürüş modlarına geçerek karmaşık sürüş senaryolarında üstün sürüş deneyimi sağlayan ARDIS-Akıllı Tüm Yollarda Sürüş Sistemi ile donatılmış durumda.

Editör: Rezzan Alavant