MG’nin, zengin donanımı ve sınıfının üstünde boyutları ile dikkat çeken ZS benzinli modeli takas destekli 994 bin TL’den başlayan fiyatı ve 0 faizli kredi avantajı ile öne çıkıyor.

C-SUV segmentinin dikkatleri çeken modeli MG HS benzinli için de 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi, 80 bin TL’lik takas desteği birlikte sunuluyor. Ayrıca benzinli HS modelinde ÖTV muaf müşterilerine de özel avantajlar sağlanıyor.

577 km WLTP şehir içi menzili ile %100 elektrikli sürüş keyfini yaşatan MG4 Electric modeline; 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli krediye ek, 70 bin TL’ye varan takas desteği ile sahip olunurken, MG4 modelini satın alan tüm müşterilere 1 yıllık şarj ve Valueguard Değer Koruma Programı da hediye ediliyor.

MG Ready Programı ile MG’ler Hemen Teslim MG Ready Programı ile MG’ler Hemen Teslim

Bir diğer %100 elektrikli model ZS EV için de 80 bin TL takas desteği ile birlikte kullanılabilen 200 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor. MG ZS EV modelini satın alan tüm müşterilerine 1 yıllık şarj ve Valueguard Değer Koruma Programını hediye ediyor.

Editör: Abdullah KURTAY