otoshops

Grande Panda elektrikli, 320 km menzili ile geliyor Grande Panda elektrikli, 320 km menzili ile geliyor

Aracını satmak isteyenlere teklif vererek anında ödeme yapan Otoshops, “Otoshops Nakit” uygulamasıyla hizmet alanını genişletiyor. Aracını anında ve değerinde satmak isteyenler, “Otoshops Nakit” hizmetinden, anlaşmalı Toyota Yetkili Satıcıları’ndan da yararlanabilecekler.

otoshops-otoaktuel

“Müşterilerimize en yakın noktada hizmet vermek istiyoruz”

Otoshops Genel Müdürü Melih Mutlu ‘Otoshops Nakit’ hizmeti ile aracını satmak veya değiştirmek isteyen müşterilerinin araçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde satın aldıklarını belirterek, “Bu hizmeti müşterilerimize, araçlarını değerinde ve hızlı bir şekilde değerlendirmek için veriyoruz. Vakit tasarrufu sağlamak ve kolay ulaşılabilmek amacıyla müşterilerimize en yakın noktadan hizmet vermek istiyoruz. ‘Otoshops Nakit’ uygulamamız Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı Toyota bayilerinde geçerli olacak. Yeni iş birliği neticesinde ‘Otoshops Nakit’ uygulamamız Otoshops yetkili satıcılarıyla birlikte Türkiye genelinde 45 noktadan hizmet verme potansiyeline ulaşmış olacak. Güven ve müşteri memnuniyeti odaklı bu hizmetimizi daha da genişletmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. 2023 yılında, tüm Toyota Yetkili Satıcıları ile anlaşma yaparak hizmet ağımızı daha da genişletmek ve müşterilerimize toplamda 80 noktadan hizmet vermek istiyoruz” dedi.

“Ücretsiz ekspertiz ile anında ve değerinde satış”

Haftalık fiyat analizleri ile en güncel fiyatlandırmaların yapıldığı “Otoshops Nakit” uygulaması, toplam 4 adımdan oluşuyor. Aracını satmak isteyen müşteriler, önce otoshops.com üzerinden “Otoshops Nakit” sistemine araç bilgilerini giriyor ve online ön fiyat teklifine ulaşıyor. Müşteri, ön fiyatı kabul etmesi halinde kendisi için en uygun tarih ve saatte ekspertiz randevusu oluşturuyor. Randevuya gelen müşterilerin araçları, Otoshops’un uzman ekspertiz ekibi tarafından ücretsiz şekilde detaylıca inceleniyor. Ekspertiz işlemi tamamlandıktan sonra nihai fiyat teklifi müşterilere sunuluyor. Nihai fiyat teklifini kabul eden müşterilerin satış işlemleri “Güvenli Ödeme Sistemi” aracılığıyla tamamlanıyor ve ödemesi hesabına anında yapılıyor.

  • OTOSHOPS HİZMETLERİ NEDİR?
  • İkinci el pazarında bir ilki gerçekleştiren Otoshops, her marka ve model aracı detaylı ekspertize tabi tutarak anlık durumunu tespit ediyor ve aynı gün içinde araç sahibine ödemesini yaparak satın alıyor. Araçlar, görünüm yenileme işleminden geçirilerek sıfır araç standartları ile showroomlarda müşterilerin beğenisine sunuluyor.
  • Otoshops, satacağı her araca 2 yıla kadar garanti veriyor. Yol yardım hizmetini de içeren “Otoshops Garanti”, mekanik parçaların yüzde 90’ını kapsıyor.
  • Sektörde bir ilki gerçekleştiren Otoshops, satın alınan aracı herhangi bir neden göstermeksizin 14 gün içerisinde geri getiren müşterilerine, başka bir araçla değiştirme imkânı tanıyor.
  • “Otoshops Finans”, satılan tüm araçlara, 48 ay vadeli özel kredi seçenekleri ile sadece 20 dakikada finansman desteği sağlıyor.
  • “Otoshops Sigorta” ise sigorta hizmetlerinde farklılık yaratıyor.18 farklı şirketten aldığı kasko ve trafik sigortası tekliflerini değerlendirerek müşterilerine en uygun seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda kasko ve trafik sigortası bedellerini de araç kredisine dâhil ederek ödeme kolaylığı sağlıyor.
  • Tüm devir-tescil işlemleri, maksimum 2 saat içerisinde tamamlanarak, araç müşteriye teslim ediliyor.
Editör: Abdullah KURTAY