2021 yılını büyüme rakamları ve önemli başarılarla geride bırakan PEUGEOT, 2022’de de yenilikleriyle dikkat çekiyor. Ürün gamı ve yenilenen marka kimliğinin yanı sıra yetkili satıcı ağını genişletmesiyle de dikkat çeken PEUGEOT, son olarak dijitalleşme alanında da atağa kalkarak showroom.peugeot.com.tr adresi ile online showroomunu hayata geçirdi.

peugeot online

Peugeot Türkiye'nin Şubat Kampanyası Başladı Peugeot Türkiye'nin Şubat Kampanyası Başladı

Bu dijital dünya ile PEUGEOT şimdi müşterilerinden sadece bir tık uzakta konumlanıyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun PEUGEOT markasına erişmek isteyen müşteriler, araçların 360 derece görsellerine, iç mekân detaylarına, farklı renklerine ve teknik özelliklerine görüntülü olarak ulaşabiliyorlar. Bu yeni online showroom ile test sürüşü randevusu da alınabiliyor.

Dünyanın önde gelen otomotiv markalarından PEUGEOT, Türkiye’deki gelişimini sürdürürken, önemli yeniliklere de imza atmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti konusunda iddialı bir konuma yerleşen, kusursuz tasarıma sahip araçlarını en yüksek kalite ile buluşturan PEUGEOT, online showroom hizmetiyle de bu kaliteyi bir adım yukarıya taşımayı hedefliyor. showroom.peugeot.com.tr adresi üzerinden PEUGEOT müşterileri, diledikleri modelin detaylı iç ve dış görsellerine ve teknik verilerine bir tık ile ulaşabiliyorlar. Böylece Türkiye’nin dört bir yanındaki otomobil severler koltuklarından bile kalkmadan PEUGEOT kalitesi ile buluşuyor.

dijital showroom

Canlı bir PEUGEOT showroomu etkisi

Devreye alınan online showroom ile otomobil severlerin PEUGEOT’nun en gözde modellerini detaylı olarak inceleme imkânı sunuluyor. Çekici tasarıma sahip PEUGEOT modelleri, özel stüdyolarda hem dışı hem de içi 360 derece olarak gerçekçiliği en yüksek seviyede yaşatacak şekilde fotoğraflandı. Bu fotoğrafların birleşmesi ile görsel bir şölen sunan online PEUGEOT showroomu müşterilerine aradıkları öncelikli her bilgiyi sunmasıyla da öne çıkıyor. Bu yeni yapılanma sayesinde, teknik verilerden, araç renklerine, özel iç döşemelerden farların görüntüsüne, test sürüşü randevularından en yakın bayinin konumuna kadar birçok bilgi PEUGEOT müşterilerinin evlerine kadar giriyor.

Editör: Abdullah KURTAY