Trafik Hayattır! trafikte ‘Sakin Kal, Kendin Kal’ diyor Trafik Hayattır! trafikte ‘Sakin Kal, Kendin Kal’ diyor

Duayen isimlerin katılacağı zirve ile Türkiye’deki kiralama sektörü için yol haritası oluşturulacak!

Hibrit olarak düzenlenecek etkinlikte teknoloji alanında yaşanan gelişmelerin sağladığı avantajlardan, dünya genelindeki makine, araç ve ekipman kiralama faaliyetlerine kadar sektörün dinamiklerini etkileyen pek çok farklı konu ele alınacak.

Paylaşım ekonomisinin sağladığı avantajlardan yola çıkılarak hayata geçirilecek zirve ile sektördeki iş hacmi ve potansiyelinin ortaya çıkarılmasına, kiralama bilincinin daha geniş kitlelere yayılmasına destek sağlanması amaçlanıyor. Alanında uzman çok sayıda değerli isme de ev sahipliği yapacak olan etkinlikte; Türkiye’deki makine, araç ve ekipman kiralama sektörünün potansiyelinden ilham alınarak bir yol haritası oluşturulması planlanıyor.

22 Mart Salı günü düzenlenecek!

Rent2 Winn 2022 Kiralama ve İkinci El Zirvesi; 22 Mart Salı günü İstanbul Marriott Hotel Asia’da düzenlenecek. Zirvede; katılımcılara Covid-19 önlemlerinin büyük bir titizlikle ele alındığı güvenli bir ortam sunulacak. Dijital olarak zirveye katılmak isteyenler de gün boyu canlı olarak takip edebilecekleri zirveye, soru ve yorumlarıyla da dahil olabilecekler.

Sürdürülebilir kiralama mühendisliği…

Zirvede; “ürün grupları bazında firma yetkililerinin ulusal ve küresel pazar değerlendirmeleri”, “kiralamada sürdürülebilirlik”, “finansman koşullarındaki gelişmeler”, “operasyon süreçlerinin yönetimi”, “ikinci el değerlendirme”, “teknoloji ve dijitalleşmenin getirdiği fırsatlar” ile “müşterilerin tecrübeleri ve beklentileri” gibi farklı konular ele alınacak. Etkinlikte ayrıca alanında uzman isimlerin katılımıyla; “Sürdürülebilir Kiralama Mühendisliği”, “İkinci Elde Güven ve Kazanç”, “Paylaşım Ekonomisi ve Kiralamada Yenilikçi Modeller” ve “Bilişim ve Teknolojinin Kiralamaya Etkileri” gibi farklı konuları içeren seminerler düzenlenecek. 

Zirvenin hedef ürün gruplarını ise ağırlıklı olarak; iş ve inşaat makineleri, otomotiv, istif ve depolama ekipmanları, vinçler, personel yükseltme platformları ve güç sistemleri oluşturacak.