İkinci el araçlar alıcısına yüzde 56 kazandırdı  İkinci el araçlar alıcısına yüzde 56 kazandırdı 

1600 yıllık geçmişi yansıtan Şerefiye Sarnıcı’nda düzenlenen etkinlikte, CUPRA Leon mapping Show, CUPRA Türkiye marka müzik elçisi Murat Uncuoğlu’nun eşsiz performansı ve CUPRA’nın ana sponsoru olduğu espor takımı Fire Flux ekibi geceye eşlik etti.  

cupra_1CUPRA, dünya genelinde faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde spordan müziğe, espordan marka iş birliklerine birçok yeni alanda kalıpları yıkan farklı organizasyonlara imza atarak ses getirmeye, hakkında konuşturmaya devam ediyor.

cupra_3Bunlardan bir yenisi de sanatın, teknoloji ve duygularla buluştuğu, 1600 yıllık geçmişe sahip Şerefiye Sarnıcı’nda düzenlenen CUPRA Night oldu. CUPRA Türkiye tarafından düzenlenen ve CUPRA Türkiye müzik elçisi Murat Uncuoğlu’nun performans sergilediği gecede CUPRA mapping deneyimi de son derece ilgi çekti.

cupra_5CUPRA Leon

CUPRA, motor yelpazesini genişlettiği ve donanım seviyelerini artırdığı CUPRA Leon modeli ile Türkiye’de her ikisi de DSG otomatik şanzımanlı olmak üzere hafif hibrit teknolojili 1.5 eTSI 150 HP ünite ve benzinli 2.0 TSI 300 HP versiyonlarıyla sunuluyor.

CUPRA Formentor modeli ile yakalanan başarıyı destekleyecek

2022'de satışlarını yüzde 93 oranında artırarak Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomobil markası olan CUPRA aynı başarıyı Türkiye’de de göstererek Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği'nin (ODMD) her yıl düzenlediği Satış ve İletişim Ödülleri’nde “Yılın En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” ödülüne layık görüldü.