Mercedes-Benz, She’s Mentoring Programı ile Genç Kadınları Destekliyor Mercedes-Benz, She’s Mentoring Programı ile Genç Kadınları Destekliyor

Shell’in, Türkiye’deki reklam faaliyetlerine iki ajans, Blab ve Concept birlikte tek bir ekip olarak hizmet verecek ve Shell’in yeni dönem reklam faaliyetlerinde ortak çalışmalara imza atacak. 

Shell’in birlikte çalışma kültürü ve bugüne kadarki yenilikçi iletişim stratejisi doğrultusunda Blab ve Concept daha önce örneği olmayan bir iş birliği modeli ile Shell için bir araya geldi. Bu anlaşmayla iki lokal ajans birleşmeden, birlikte tek bir ekip olarak Shell markası için çalışacak.  Ajansların Shell markası için birlikte çalışmaya başlamasının temelinde, yeni olana doğru, daha önce hiç atılmamış seviyede büyük, kararlı adım atma arayışı yatıyor.

Shell&Turcas Pazarlama Direktörü Özkan Özyavuz, ajansların gerçekleştirdiği yeni iş birliği modelinden heyecanlı olduklarının altını çizerek; “Shell’in bugüne kadar gösterdiği başarıların ve bundan sonrasında atmayı planladığı cesur adımların böyle bir kapıyı aralamasından büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni dönemde güçlü bir ekiple başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize, ses getirecek kampanyalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Editör: Rezzan Alavant