Chery Modellerinde Sıfır Faizli Finansman Seçenekleri! Chery Modellerinde Sıfır Faizli Finansman Seçenekleri!

Yetkili servis noktalarında sunduğu en iyi hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla göz dolduran Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, Peugeot, Citroën ve Opel sahiplerine Eurorepar akülerde işçilik dahil yüzde 20 avantajlı fiyatlar sunuyor.

stellantis turkiyeStellantis Türkiye Parça ve Servisler, kış aylarına girerken kötü sürprizlerle karşılaşmak istemeyen müşterilerine çok avantajlı akü değişim kampanyasını devreye aldı. Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, tüm Peugeot, Citroën ve Opel modellerinin dahil edildiği kampanya kapsamında Eurorepar akülerde işçilik dahil yüzde 20 indirim fırsatının yanında, Bonus kart sahiplerine peşin fiyatına 7 taksit imkânı da sunuyor.

Kış aylarında kötü sürprizlerle karşılaşmayın!

akuAraçların çalışması için ilk enerjiyi sağlayan akü, bakımının ihmal edilmemesi gereken en önemli parçalardan biridir. Soğuk kış aylarında yapılan uzun yolculuklarda akünün bitmesi, kullanıcıları çok zor durumda bırakabilir. Bu tarz kötü sürprizlerle karşılaşmak istemeyen kullanıcılar, akü kontrollerini ihmal etmemelidir.
Akünün değişim sıklığı aracın kullanım sıklığı ile doğrudan bağlantılıdır. Akü, araç kullanılmadığında kendi kendine biten bir ünite olması sebebiyle dikkatle takip edilmesi gerekir. Akü, şarj olmuyorsa yani bitmişse ya da akü arızalı ise değişmesi gerekir.