Otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen TOSFED Yıldızını Arıyor projesi, ehliyet sahibi, 28 yaş ve altı gençlerin katılımına açık olarak gerçekleştiriliyor.

Karting Sezon Finali Körfez'deydi Karting Sezon Finali Körfez'deydi

Kayıt tarihleri

Elemeler 10-11-12-13 Mayıs 2022 ile 30-31 Ağustos ve 01-02 Eylül 2022 tarihlerinde iki ayrı grup olarak gerçekleştirilecek olup, ilk grubun kayıtları 27 Nisan’da, ikinci grubun kayıtları da 02 Ağustos tarihinde sona erecek.

Finalde en hızlı 10 erkek ve 4 kadın sürücü yarışacak

TOSFED yildizini ariyor_2Tüm katılımcıların Fiat Egea yarış otomobilleri kullanarak zaman karşı yarıştığı elemelerin ardından, eğitimler ve final elemeleri sonunda en hızlı 10 erkek ve 4 kadın sürücü, hiçbir bedel ödemeden Fiat Egea yarış otomobilleri ile 3 yarışlık 2022 TOSFED Yıldızını Arıyor serisinde yarışma imkanı bulacak.

Proje sayesinde 1200'ü aşkın genç sürücü otomobil sporlarıyla tanıştı

TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı yaptığı açıklamada “İlk 3 senesinde 1200’ü aşkın genç sürücüyü otomobil sporlarıyla tanıştırdığımız TOSFED Yıldızını Arıyor projemize, Mayıs ayında başlıyoruz. Otomobil sporlarına ilginin giderek arttığı bu dönemde kendine güvenen tüm gençlerimize açık elemeler ile, yeni yetenekler keşfetmeyi ve sporumuza kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

TOSFED yildizini ariyor_1Proje için lisans ve kayıt işlemleri www.tosfedyildiziniariyor.com sitesi üzerinden online olarak yapılabiliyor.