Avrupa’nın en çok tercih edilen elektrikli otomobillerinden biri olan FIAT 500e, yüzde yüz elektrikli sürüş keyfini ikonik tasarım ile buluşturuyor.

Mercedes-Benz’in 36 ay vadeli yeni kampanyası başladı Mercedes-Benz’in 36 ay vadeli yeni kampanyası başladı

Dikkat çekici pek çok özelliğiyle sürücüsüne konfor sağlayan 500e, iç mekanın özgün, şık tasarımının yanı sıra bilgi-eğlence ve ses sistemleri ile yolculukları çok daha keyifli bir hale dönüştürüyor. Sınıfının en teknolojik otomobili olan FIAT 500e, yüzde 100 çevre dostu yolculuk deneyimini, 2. seviye otonom sürüş destek sitemleriyle bütünleştirerek zirveye taşıyor.

FIAT 500e: Elektrikli şıklığın yeni adresi, yüzde 0 faizle sizin

FIAT, modern teknolojiyi estetik bir tasarımla birleştiren tamamen elektrikli 500e modeliyle, hareket dolu bir yaşam tarzını benimseyenler için Şubat ayına özel fırsatlar sunuyor. Bu ikonik model, Şubat ayı içerisinde de 200 bin TL’ye kadar 12 ay vade ile yüzde 0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası’yla gerçekleştirilen iş birliğiyle Fiat 500e sahip olmak isteyenler için kampanya kapsamında cazip finansman seçenekleri bulunuyor. Şubat ayına özel kampanya ile müşteriler, kredi avantajları yerine evde şarj kolaylığı sağlayan bir AC 7,4 kW duvar tipi şarj istasyonu veya mod-2 şarj kablosu gibi değerli hediyeleri de tercih edebilecekler.