• USD 31,38
  • EUR 33,88
  • ALTIN 2.061,04
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Petlas Haberleri

Petlas haberleri ve güncel Petlas gelişmeleri, Petlas ile ilgili tüm video, Petlas fotoğrafları ve Petlas haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


OTO SPOR

Petlas, 43. İstanbul Rallisi’nde toprak ralli lastikleriyle podyum mücadelesinde yerini aldı. 43 aracın katıldığı yarışmada 10 ekip Petlas lastikleriyle yarıştı.

SEKTÖR

Snowmaster 2 ve Snowmaster 2 Sport lastiklerini geliştiren Petlas, yeni kış lastiği koleksiyonunu tanıttı.

SEKTÖR

Türkiye Lastik Sektörü'nün öncülerinden Petlas, 6 ayda cirosunu yüzde 34 artırarak 7 milyar TL’ye ulaştı.

OTOMOTİV DÜNYASI

Petlas, son teknoloji kullanılarak geliştirdiği SOLID ST tam dolu, havasız forklift lastikleriyle endüstriyel kullanımda yüksek dayanım ve performans sunuyor.

SEKTÖR

Petlas, Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçısı listesinde genel sıralamada 67’inci, sektör sıralamasında ilk sırayı üstlenerek lastik sektöründe ihracat şampiyonu oldu.

OTOMOTİV DÜNYASI

Petlas, Brand Finance tarafından 17’nci kez yayımlanan 'Türkiye'nin En Değerli Markaları” çalışmasında, 62’nci sıraya yükseldi.

SEKTÖR

2023’te 360 milyon dolarlık yeni fabrika yatırımı için harekete geçen Petlas, bu hamleyle üretim kapasitesini yıllık 340 bin tona çıkaracak.

OTOMOTİV DÜNYASI

Kış aylarının kendini yoğun olarak hissettirdiği bu günlerde artan yağışlar yol ve sürüş güvenliğinin önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

SEKTÖR

Esra Ertuğrul Boran, sürücülere önemli uyarılarda bulunarak güvenli bir sürüş için hayati önem taşıyan önlemleri sıraladı.

GÜNDEM

Güvenli sürüş, yakıt ekonomisi ve araç performansına kadar birçok noktada mevsimine uygun lastik kullanımı önem arz ediyor.

OTO SPOR

PETLAS, TOSFED ile iş birliği kapsamında, 2022'den itibaren 3 yıl süreyle Türkiye Offroad Şampiyonası’na isim sponsoru oldu.