Zorlu çalışma koşulları ve ağır yük altında üstün performans sağlayan lastikler, havalı lastiklere göre daha yeni bir teknolojiyle üretiliyor. Dayanıklılık, güvenlik ve sürüş konforunu bir araya getirerek işletmelerin operasyonlarını daha kolay yapmalarını sağlıyor. Ayrıca, Petlas’ın yeni lastiklerinin her ebatı hem kendinden segmanlı hem de segmansız olarak üretiliyor. Kendinden segman tasarımı tek parça janta kolayca montaj olanağı getiriyor.

Koluman sokak canlıları için HAYTAP ile iş birliği yaptı Koluman sokak canlıları için HAYTAP ile iş birliği yaptı

Uzun ömürlü ve konforlu kullanım sunuyor

Fabrika sahalarından depolama alanlarına, limanlardan diğer üretim alanlarına kadar olmazsa olmaz makinelerinden olan forkliftler, verimli bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü olması bakımından büyük önem taşıyor. Kullanılan lastiklerin dayanıklılık ve performansı, forkliftlerin verimliliğine de büyük katkı sağlıyor. 

petlas solid STPetlas’ın yeni nesil teknolojiyle geliştirdiği SOLID ST havasız tam dolu forklift lastikleri, kesilmeye, kopmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı güçlü yapısıyla lastik ömrünü uzatıyor. Elastik iç kat, konforlu ve yumuşak bir sürüş sağlarken, ekstra sert taban ise lastiğin bütünsel yapısını korumaya yardımcı oluyor. Ayrıca jant koruyucu çıkıntı ile jantı hasarlara karşı korurken, kendinden segmanlı yapısı ile tek parça janta kolay monte etme imkanı sunuyor.

Editör: Rezzan Alavant