Cool Blue Intense Next Generation ürün ailesi görüşte sıkıntı yaşayan sürücüler tarafından özellikle tercih ediliyor...

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ve otomotiv aydınlatma çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren OSRAM, dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunduğu Cool Blue Intense Next Generation ürün ailesiyle sürücülere üst düzey güvenlik sağlıyor. 6200 Kelvin (Renk Sıcaklığı) ışık rengine ulaşan bu eşsiz tasarım, yüzde 150’ye varan oranda daha fazla aydınlatma sağlayarak gece görüşünde yeni bir dönem başlatıyor.

 Görüş konusunda sıkıntı yaşayan sürücüler için

Yüksek teknoloji şirketi ams OSRAM, yeni dönemin ihtiyaçlarını göz önüne alarak gece görünürlüğü ve kişisel güvenliği artırmak için aydınlatma ürünleri geliştirmeye devam ediyor. Sürücülerin severek kullandığı Cool Blue Intense ürün ailesini yenileyen marka,  Cool Blue Intense Next Generation ailesini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturdu.

Toyota Hilux 2 yıldır üst üste segmentinin lideri Toyota Hilux 2 yıldır üst üste segmentinin lideri

6200 Kelvin ışık rengi sunan Yüzde 150’ye varan daha fazla aydınlatma sağlayabilen bu eşsiz ürün ailesi, sadece güvenlik bilincini taşıyan sürücüler tarafından değil, özellikle görüş konusunda sıkıntı yaşayan sürücüler ve spor otomobil sürücüleri tarafından da tercih edilerek farkını ortaya koyuyor.