• İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması baz alınarak düzenlenen etkinlik; bu yıl 70’e yakın kategoride gerçekleştirildi.

Suzuki, elde ettiği başarıları ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen Japon üreticilerinden Suzuki, Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri çerçevesince ödüle layık görüldü.

Yılın En İtibarlı Motosiklet Markası” seçildi

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve iş ortakları, 12 ilde toplam 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Suzuki de The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında halk jürisi tarafından “Yılın En İtibarlı Motosiklet Markası” seçildi.

“Suzuki motosiklet tarihimizden ilham alarak, marka stratejimizi oluşturuyoruz”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Suzuki Motosiklet Marka Direktörü Emre Acar, “Tüm marka stratejimizi, Suzuki’nin 70 yıla yaklaşan motosiklet tarihinden ilham alarak şekillendiriyoruz. 2021 yılında sokaklara geri dönen efsane Hayabusa, Suzuki’nin imajını daha da güçlendirdi. Japon teknolojisini motosiklet dünyasına katan Suzuki, motosiklet tutkunları ile güçlü bağlar kurmamızı ve sadakati yüksek bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağlıyor. Pandemi döneminde yaşanan tüm olumsuz koşullara karşın, özellikle bireysel mobiliteye olan eğilim sebebiyle motosiklet pazarında yaşanan olumlu artışta Suzuki’yi motosiklet severlerle buluşturduğumuz için mutluyuz" dedi.

"Üç yıldır üst üste layık görüldüğümüz bu ödül, bizim için çok kıymetli"

Sektörde fark yaratmaya devam edeceklerini ifade eden Suzuki Motosiklet Marka Direktörü Emre Acar sözlerini şöyle noktaladı: "Bu ödülü almamıza katkısı geçen tüm ekip arkadaşlarıma, değerli ajanslarımıza ve Marketing Türkiye’ye çok teşekkür ederiz. Halk oylaması sonucunda üç yıldır üst üste layık görüldüğümüz bu ödül, bizim için çok kıymetli. Başarılarımıza yenilerini eklemeye ve sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Honda Motosiklet Günleri'ne davetlisiniz Honda Motosiklet Günleri'ne davetlisiniz

-----------------------

Suzuki Hakkında

1920 tarihinde Michio Suzuki tarafından kurulup dokuma tezgahlarıyla başlayan faaliyetini; motosiklet, otomobil, dıştan takma deniz motorları ve ATV araçları olmak üzere genişleten Suzuki Motor Corporation, günümüzün küresel ölçekteki en önemli markaları arasında yer almakta. Suzuki bu konumunu endüstri, tasarım, pazarlama ve inovatif alanlarda kazandığı başarılarla taçlandırırken, insan hayatını kolaylaştıran ve teknolojiye yön veren birçok yeniliğe imza atmaya da devam etmekte. Suzuki otomobilleri ve motosikletleri ile Suzuki deniz motorları, ülkemizde Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmekte.

Editör: Rezzan Alavant