BMW Group 2023 Yılını Rekorlarla Tamamladı BMW Group 2023 Yılını Rekorlarla Tamamladı

FIM Superbike Dünya Şampiyonası'ndaki (WorldSBK) BMW Motorrad Motorsport ailesinin gelecek sezondan itibaren yeni bir üyesi olacak. 2024'ten itibaren Toprak Razgatlıoğlu (TUR), BMW Motorrad Motorsport WorldSBK fabrika takımına katılacak. 2021 Dünya Şampiyonu, önümüzdeki yıl ROKiT BMW Motorrad WorldSBK Ekibinin BMW M 1000 RR'sinde yarışacak.

Elektrikli Yeni BMW iX1 xDrive30 için Ön Rezervasyon Başladı Elektrikli Yeni BMW iX1 xDrive30 için Ön Rezervasyon Başladı

BMW ile Dünya Şampiyonası'nı kovalayacak ilk Türk Motosiklet pilotu

FIM Superbike Dünya Şampiyonası'nda (WorldSBK) yarışan Dünya Şampiyonu Türk Motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu BMW Motorrad Motorsport Takımı'na katışlıyor. Şampiyon pilot Razgatlıoğlu Yamaha ile yollarını ayırarak, 2024 itibarıyla Dünyanın premium Otomobil ve Motosiklt üreticisi BMW ailesine katılacak. 2024'ten itibaren Toprak Razgatlıoğlu, BMW Motorrad Motorsport WorldSBK fabrika takımına katılacak ve BMW ile Dünya Şampiyonası'nı kovalayacak ilk Türk Motosiklet pilotu olacak. 2021'de  Dünya Şampiyonu olan Razgatlıoğlu önümüzdeki yıl ROKiT BMW Motorrad WorldSBK Takımında BMW M 1000 RR ile yarışacak. 

26 yaşındaki Türk Motosikletçi Razgatlıoğlu, 2018'den beri WorldSBK'de yarışıyor. Daha ilk sezonunda  podyuma çıkma başarısı göstaren Razgatlıoğlu, başarılı kariyerinde şu ana kadar katıldığı 168 WorldSBK yarışında 33 galibiyet, 1 Dünya Şampiyonluğu ve toplam 93 podyum elde etti.